Лютий 14, 2020
Тренінг у Києві для об'єднань національних меншин «Медіапроєкт: від ідеї до впровадження»
З 2 до 6 березня в Києві відбудеться тренінг «Медіапроєкт: від ідеї до впровадження» для представниць та представників об'єднань нацменшин, які створюють або мають намір створювати контент із тематики національних меншин.
Захід організовує Академія суспільного мовлення спільно з проєктом «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» й проєктом «Захист національних меншин, в тому числі ромів та мов меншин в Україні».
Упродовж п’яти днів учасники тренінгу:
- навчаться створювати власні медіапроєкти: від формулювання ідеї, стратегічного планування, відбору команди, створення сценаріїв, режисури до процесу зйомок, монтажу й просування;
- розглянуть приклади успішних медіапроєктів;
- дізнаються, як знайти фінансування, а також вимоги донорів до проєктів;
- отримають фахові відповіді на юридичні питання та питання бухгалтерського обліку;
- дізнаються про стандарти висвітлення тематики національних меншин, концепцію Суспільного мовника з тематики національних меншин;
- довідаються про особливості подання проєкту на конкурс Суспільного мовника та правила заповнення заявки;
- отримають навички розробки власних медіапроєктів для участі у відкритому конкурсі, який проводитиме Суспільне.
Запрошуємо до участі представників об'єднань національних меншин.
Що? |
Тренінг «Медіапроєкт: від ідеї до впровадження» |
Коли? |
2–6 березня |
Де? |
Київ, вул. Іллєнка, буд. 42 (телецентр «Олівець») |
Для участі в тренінгу потрібно подати заявку до 24 лютого, 16:00. Підтвердження участі надішлють відібраним учасникам до 16:00 25 лютого. Учасникам компенсують вартість проїзду (плацкарт, купе, «Інтерсіті» другого класу, автобус) та забезпечать проживання на період тренінгу. Якщо маєте запитання, звертайтеся за адресою: DGI-UPSIS@coe.int.
Участь у тренінгу безкоштовна. Робоча мова заходу — українська.
Проєкт «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» має на меті зміцнити роль медіа, їхню свободу та безпеку, а також суспільне мовлення як інструменти для досягнення консенсусу в українському суспільстві. Проєкт триватиме до 9 липня 2021 року.