Оголошення про проведення мистецького конкурсу на виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) — радіопроєкту з робочою назвою «Мости солідарності та відновлення»

Лютий 09, 2024

Оголошення
про АТ «НСТУ» Мистецького конкурсу
на виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) –радіопроєкту з робочою назвою «Мости солідарності
та відновлення» для радіоканалу «Українське радіо»
(за умовами субгрантової угоди № 8/24 від 30.01.2024)

 

Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (далі –АТ «НСТУ») оголошує Мистецький конкурс на виробництво (створення) аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) - радіопроєкту з робочою назвою «Мости солідарності та відновлення» для радіоканалу «Українське радіо» (за умовами субгрантової угоди № 8/24 від 30.01.2024).

Мистецький конкурс на виробництво (створення) аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) - радіопроєкту з робочою назвою «Мости солідарності та відновлення» для радіоканалу «Українське радіо» ( далі – Мистецький конкурс) проводиться з метою відбору переможця, з яким буде укладена угода на часткове виробництво  радіопроєкту ( далі- радіопроєкт).

Вид Конкурсу:  виробництво (створення) аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту).

Напрям Конкурсу: виробництво (створення) радіопроєкту.

Категорія Конкурсу: часткове виробництво (створення).

Тема:

Радіопроєкт  концентрується на створенні і популяризації контенту, що має бути присвячений радіодіалогам про Крим та інші тимчасово окуповані регіони України.

Радіопроєкт передбачає створення двох медійних продуктів: 10 радіоісторій тривалістю до 1 хвилини (міжпрограмні аудіоролики- та 10 програм у форматі студійних діалогів тривалістю 15-20 хвилин, які прозвучать в ефірі «Українського радіо» у 2024 р.

Кожна програма (діалог) має бути  присвячена  історії окупованих регіонів України та проблемам їхніх мешканців, зокрема корінних народів, наслідкам окупації для людей та культурної спадщини, проблемам деокупації та іншим викликам майбутньої реінтеграції тимчасово окупованих територій. Щонайменше 6 з 10 програм мають стосуватися Криму.

Радіоісторії у форматі міжпрограмних аудіороликів мають привернути увагу до проблем українців та представників корінних народів, які перебувають в окупації, і відповідати загальній темі «Пошепки про Україну»: пояснювати, чому життя в окупації змушує вдаватись до прихованих методів спротиву  і говорити про багато речей пошепки, що не означає підтримку окупанта. Щонайменше 6 з 10 роликів мають бути присвячені Криму.

Виконавець, обраний за результатами Мистецького конкурсу, за погодженням із Замовником:

  • розробляє теми для програм та аудіороликів, здійснюючи підбір героїв та пошук інших необхідних для розкриття теми матеріалів;
  • створює та передає Замовнику сценарії для програм та міжпрограмних аудіороликів;
  • забезпечує участь героїв у запису програм, що  здійснюватиметься у студії Замовника;
  • виробляє та передає Замовнику аудіофайли радіоісторій (міжпрограмних аудіороликів) хронометражем до 1 хвилини та програм у форматі студійних діалогів  хронометражем  15-20 хвилин, зведені на основі аудіозаписів, здійснених за участю ведучого Українського Радіо у студії Замовника.

До розгляду приймаються пропозиції, за результатами реалізації яких до 19 травня  2024 року (включно) буде вироблено (створено) радіопроєкт.

  • Розміщення – радіоканал «Українське радіо» та вебсайт Українського радіо http://www.ukr.radio/ до 19 травня 2024 року.
  • Мова – українська.
  • Жанр – серія студійних діалогів та міжпрограмних аудіороликів.
  • Тривалість проєкту – до 31 травня  2024 р.

 

Граничний обсяг фінансування проєкту сукупно становить 220 000,00 гривень з урахуванням всіх податків і зборів. Умови оплати: помісячна післяплата.

Для участі в Конкурсі кандидати повинні в період з 9 лютого  до 19 лютого 2024 року (включно) заповнити форму для реєстрації на участь у мистецькому конкурсі та подати такі документи:

  • заяву про участь  з контактними  даними кандидата;
  • скан-копії документів про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності кандидата (витяг з Єдиного державного  реєстру підприємств та організацій України, витяг з реєстру платників ЄП з КВЕДами за 2023-24 рр., статутні документи);
  • опис проєкту (пропонована назва, синопсис, напрямки розкриття теми та інформація про потенційних героїв);
  • кошторис  на виробництво з деталізованим переліком витрат (для заповнення кошторису скористайтесь шаблоном, інструкції щодо заповнення – Додаток 5 до Порядку проведення мистецьких конкурсів в АТ «НСТУ»);
  • орієнтовний план виробництва;
  • інформацію про попередні проєкти кандидата та його досвід з реалізації подібних проєктів (копія договору, акта приймання-передачі, лист-відгук тощо - за наявності);
  • інші презентаційні матеріали - за наявності (матеріали для пілотного випуску – аудіозаписи, сценарії, приклади попередніх робіт - аудіозаписи, сценарії: аудіофайли хронометражем не більше 15 хв. Їх потрібно розмістити на файлообміннику або диску й надати організатору посилання з правом доступу).

Формат аудіофайлів:

  • формат файлу (стиснення) – РСМ wave, MP3;
  • частота дискретизації – 44,1 – 48 kHZ, 16bit;
  • рівень нормалізації – 6 дБ.

Загальні конкурсні вимоги

       Мистецький конкурс проводиться згідно з наказом АТ «НСТУ» від 08.02.2024   № 102 «Про проведення Мистецького конкурсу на виробництво (створення) аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) - радіопроєкту з робочою назвою «Мости солідарності та відновлення» для радіоканалу «Українське радіо» (за умовами субгрантової угоди № 8/24 від 30.01.2024)» (далі – Конкурс) та відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів в АТ «НСТУ».

Кандидат має відповідати одному або декільком кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

Подавати проєкти для участі в мистецькому конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь, а також фізичні особи-підприємці та фізичні особи, які не є громадянами Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Всі майнові права на всі об’єкти інтелектуальної власності від авторів та правовласників, чиї твори увійдуть складовою частиною до майбутнього проєкту, мають бути передані АТ «НСТУ» для використання будь-яким не забороненим законодавством України способом протягом усього періоду дії авторського права на території всіх країн світу.

При підготовці пропозицій просимо звернути Кандидатам увагу на Редакційний статут АТ «НСТУ» в частині вимог до створення та поширення контенту.

Етапи Конкурсу

Конкурс відбуватиметься у два етапи:

І. Попередній відбір.

ІІ. Презентаційна сесія ( пітчинг).

Проєкти оцінюватимуть за такими критеріями:

  • драматургічна якість;
  • актуальність теми, соціальна важливість;
  • творче бачення;
  • продюсерське бачення;
  • відповідність вимогам каналу дистрибуції контенту та його конвергентність;
  • відповідність кошторису витрат масштабу проєкту та терміни виробництва.

До уваги кандидатів / учасників Конкурсу!

  • Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою.
  • Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе учасник Конкурсу.
  • Рішення АТ «НСТУ» про невідповідність умовам Конкурсу оскарженню не підлягає.
  • Кожен учасник Конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують майнові права інтелектуальної власності.
  • Учасник Конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку АТ «НСТУ» гарантує захист наданої інформації учасника Конкурсу.

Ваші запитання щодо умов проведення Конкурсу Ви можете надсилати на електронну адресу  o-shevchenko@suspilne.media

Мистецький конкурс проводиться за умовами субгрантової угоди № 8/24 від 30.01.2024.