Новини компанії

Вересень 20, 2024

Вдвічі більше українців стверджують, що споживають новини на сайті Суспільного у порівнянні з 2023

Суспільне Новини залишається у десятці сайтів, які українці найчастіше відвідують у пошуку новин. На ньому споживають інформацію 4% опитаних респондентів для цьогорічного дослідження медіаспоживання від USAID / Internews, результати якого презентували в Києві 19 вересня. Цей відсоток вдвічі більший у порівнянні з аналогічним опитуванням за 2023 рік.

Читайте також: Сілла Бенке: Суспільне — це гарант доступу до незалежних новин

Серед телеканалів Перший — у десятці найпопулярніших серед українців. Цього року відсоток тих, хто споживає інформацію звідти зріс до 8%, на противагу минулорічним 5%. Серед радіостанцій як джерел новин із великим відривом лідирує Українське Радіо — 39%. 

В цілому дослідження підтверджує, що основним джерелом інформації для українців станом на зараз є соцмережі — 84% читають там новини, а 40% опитаних — споживають новини виключно звідти. Телеграм Суспільне Новини — залишається серед лідерів каналів, які назвали респонденти (4%), а впізнаваність ютуб-каналу Суспільне Новини зросла вп'ятеро — 5% опитаних дивляться його у 2024 році, на противагу 1% у 2023-му. Аналогічне зростання впізнаваності дослідники зафіксували і для каналу Суспільне Новини у вайбері.

Нагадаємо, дослідження медіаспоживання українців за 2024 рік від USAID / Internews презентували у Києві 19 вересня 2024 року. Його проводять щорічно з використанням кількісного та якісного етапів збирань інформації у фокус-групах, опитування вибірки (3 тисячі людей) вдома в містах з населенням понад 50 000 людей та глибинних інтерв’ю.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.