Новини компанії

Травень 08, 2024

Суспільне Мовлення відвідали письменники та журналісти із ПАР

Суспільне Мовлення відвідали письменники та журналісти із Південно-Африканської Республіки Ендрю Браун, Пітер Фабріціус, Деймон Ґелґут і Анджан Сундарам у межах проєкту «Візити солідарності з Україною». Місія цієї програми — дати можливість письменникам і журналістам побачити, як живе Україна, та інтегрувати свої подальші враження у розбудову взаємодії між країнами у себе вдома і донести безпосередні враження до своєї аудиторії з, можливо, подальшим впливом на громадську думку в цих країнах.

Андрій Таранов, член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за маркетинг, розповів, як компанія працює під час повномасштабного вторгнення, з якими викликами, зокрема безпековими, стикаються співробітники та як наразі організована робота зі створення новин і власного контенту. Ендрю Браун, адвокат і поліцейський-резервіст і Пітер Фабріціус, журналіст і аналітик-фрілансер, також побували в ефірі програми Радіо Культура «Ранок культурної людини», де вони поділилися, що відкрили для себе в Україні.

«Я очікував побачити країну, втомлену десятьма роками війни, а побачив абсолютно протилежне: високий моральний дух, міцну волю чинити опір і сильну волю до перемоги. Це є моїм найголовнішим відкриттям за ці дні, — сказав Пітер Фабріціус. А також додав: — Це війна не за території, не за ресурси, — як це часто розуміють, зокрема, в Південній Африці. Це війна проти української культури і війна за намагання знищити українців як націю».

«Сприйняття ситуації в Україні у ПАР змінилося із 2014 року і дотепер. Якщо натоді пересічні південноафриканські громадяни не розуміли, який характер має російсько-українська війна, і вторгнення 2022 року стало для них шоком. Зараз же є очевидним, що триває саме війна», — зазначив Ендрю Браун.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.

Фото Анастасії Мантач