Новини компанії

Вересень 27, 2022

До команди ведучих «Суспільне. Спротив» приєднався Віталій Гамадин

До команди ведучих вечірнього ефіру міжрегіонального прямоефірного проєкту «Суспільне. Спротив» приєднався Віталій Гамадин. Він працюватиме у розмовній студії програми. Разом з ним ведучими вечірнього ефіру залишаються Олеся Вакуленко, Олександр Єльцов та Світлана Стеценко. Інна Москвіна повернулася до роботи над проєктами центрального офісу Суспільного Мовлення. 

«Як до повномасштабного вторгнення, так і зараз Суспільний мовник залишається серед лідерів прозорих та відповідальних медіа. Маю честь знову доєднатися до його команди. У прямих ефірах вечірнього проєкту “Суспільне. Спротив” будемо завершувати інформаційний день разом — інформаційно збалансовано, цікаво, за стандартами журналістики», — коментує Віталій Гамадин.

Читайте також: «Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

Віталій Гамадин у 2018-2021 роках працював на Суспільне Львів над проєктами суспільно-політичного напряму, був ведучим програми «Виборчий округ», прямоефірних випусків «Сьогодні. Головне» та спецпроєктів. У вересні 2022 року повернувся в команду регіонального мовлення Суспільного.

Ведучі Віталій Гамадин та Олеся Вакуленко 

Нагадаємо, інформаційний міжрегіональний проєкт «Суспільне. Спротив» виходить щобудня з 7:00 до 11:00, з 12:00 до 16:00 та з 17:00 до 21:00 одночасно на телеканалах регіональної мережі Суспільного Мовлення*. Це новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни.

Добірки-дайджести найцікавіших інтерв’ю та матеріалів інформаційного проєкту «Суспільне. Спротив» — щосуботи у ранковий, денний та вечірній час (з повтором у неділю) з 7:00 до 10:00, з 12:00 до 15:00, з 17:00 до 20:00.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії

* Крім Суспільне Донбас та Суспільне Крим.