Новини компанії

Травень 07, 2022

UA: КУЛЬТУРА можна дивитися у застосунку «Дія»

В єдиному порталі державних послуг «Дія» відтепер можна дивитися онлайн суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА. Обрати канал можна серед послуг у категорії «Дія TV».

Раніше у застосунку з'явилася можливість дивитись інформаційний марафон «Єдині новини #UAразом», а також слухати Українське Радіо, які мовлять цілодобово без вихідних. 

«Ми вдячні колегам з Міністерства цифрової трансформації та ДП “Дія” за відкриття трансляції телеканалу UA: КУЛЬТУРА для широкої аудиторії користувачів додатку "Дія". Наш інформаційний ефір уже був доступний у додатку, що дає змогу багатьом слухачам та глядачам дізнаватися достовірні новини у воєнний час. Разом з тим, місія Суспільного Мовлення — не лише інформувати, а й об'єднувати країну навколо культурних цінностей і подій, допомагати проводити дозвілля з користю. Одна з традиційно найочікуваніших подій, яку вже наступного тижня зможуть ексклюзивно побачити користувачі “Дії” та глядачі каналу UA: КУЛЬТУРА — це Євробачення-2022, і завдяки цій співпраці музичне свято тепер у кожного мешканця України — прямо в кишені», — підкреслив член Наглядової ради Суспільного Вадим Міський.

Читайте також: Євробачення-2022: де дивитися та як голосувати

Зазначимо, що 10 та 12 травня о 22:00 телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже  пряму трансляцію півфіналів, а 14 травня — фінал Євробачення-2022 з Турина.

Нагадаємо, що з кінця березня суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА відновив самостійне мовлення. Два великі слоти зранку та ввечері складає українська анімація, а у проміжку з 12:15 до 18:00 на телеканалі показують документальні та просвітницькі проєкти власного виробництва Суспільного Мовлення. У вечірньому слоті телеглядачі можуть дивитися українську кінокласику.

Щобудня о 23:30 виходять «Новини культури», де двоє ведучих — Лук'ян Галкін та Софія Челяк, розповідають про підтримку України в час війни культурних діячів з усього світу та про ізоляцію росії в культурних проєктах. Також можна побачити інтерв’ю українських діячів.

Щонеділі телеканал транслює релігійні богослужіння.

Нагадаємо, UA: КУЛЬТУРА — суспільний загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.