Новини компанії

Травень 10, 2022

Євробачення-2022: де дивитися та як голосувати

У вівторок, 10 травня, о 22:00 відбудеться перший півфінал Пісенного конкурсу Євробачення-2022 у Турині, де 17 учасників боротимуться за право представити свою країну у фіналі конкурсу. Представник від України, гурт «Kalush Orchestra» з піснею «Stefania» виступатиме під номером 6.  Суспільне Мовлення транслюватиме пісенний конкурс на кількох платформах одночасно.

Читайте також: «Ми проведемо Євробачення в новій Україні»: Kalush Orchestra дали пресконференцію в Турині

Телебачення

Глядачі зможуть подивитися пряму трансляцію першого півфіналу Євробачення-2022 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, яка розпочнеться о 22:00. Коментуватиме шоу незмінний ведучий Тімур Мірошниченко, який понад 15 років є українським голосом Євробачення.

«Звісно, сьогодні маю різні емоції перед Євробаченням, — поділився Тімур Мірошниченко. — З одного боку дуже важко сконцентруватися на музичному конкурсі. З другого — розумію, що це нині один з найбільших майданчиків, де варто вкотре голосно говорити про себе. Особливо в рік, коли подія, яка була заснована задля об’єднання країн навколо миру, врешті відбуватиметься без країни-агресора. І сподіваюсь, що мій голос і улюблене сімейне шоу Європи зможуть три вечори поспіль хоч на декілька годин повернути всіх нас до життя, яке всі ми так любимо в травні ».

Також трансляцію пісенного конкурсу можна дивитися на UA: КУЛЬТУРА в єдиному порталі державних послуг «Дія»  обрати канал можна серед послуг у категорії «Дія TV».

Радіо

Радіо Промінь — офіційний радіотранслятор Євробачення-2022. На хвилях другого каналу Суспільного радіо відбудеться трансляція обох півфіналів — 10 та 12 травня, і фіналу конкурсу, який відбудеться 14 травня. В ефірі працюватимуть 2 пари ведучих: Анна Заклецька і Дмитро Захарченко та Саша Франко і Євген Павлюковський. Хто й коли вестиме ефіри — визначали жеребкуванням, точнісінько за правилами самого конкурсу. 

Діджитал-платформа

Пісенний конкурс Євробачення-2022 можна буде також дивитися на діджитал-платформах Суспільного:

На ютуб-каналі Євробачення Україна можна буде спостерігати за роботою ведучого Тімура Мірошниченка наживо з коментаторської студії.

Хто виступить у першому півфіналі Євробачення-2022

 1. Албанія: Ronela Hajati — «Sekret»
 2.  Латвія: Citi Zēni — «Eat Your Salad»
 3. Литва: Monika Liu — «Sentimentai»
 4. Швейцарія: Marius Bear — «Boys Do Cry» 
 5. Словенія: LPS — «Disko»
 6. Україна: Kalush Orchestra — «Stefania»
 7. Болгарія: Intelligent Music Project — «Intention»
 8. Нідерланди: S10 — «De Diepte»
 9. Молдова: Zdob şi Zdub & Frații Advahov — «Trenulețul»
 10. Португалія: MARO — «Saudade Saudade»
 11. Хорватія: Mia Dimšić — «Guilty Pleasure»
 12. Данія: REDDI — «The Show»
 13. Австрія: LUM!X feat. Pia Maria — «Halo»
 14. Ісландія: Systur — «Með Hækkandi Sól»
 15. Греція: Amanda Georgiadi Tenfjord — «Die Together»
 16. Норвегія: Subwoolfer — «Give That Wolf A Banana»
 17. Вірменія: Rosa Linn — «Snap»

Як голосувати

У першому півфіналі українці можуть голосувати за всіх учасників конкурсу, крім представників України — гурту «Kalush Orchestra». Під час прямого ефіру з’явиться інформація, коли можна буде надсилати sms-повідомлення на номер 7576 із номером  учасника, за якого голосуєте. Вартість sms-повідомлення 5,31 грн. 

Читайте також: Солістка гурту Go_A стала речницею Євробачення-2022 від України

Більше про Євробачення-2022 дізнавайтеся на ютуб-каналі Євробачення Україна, фейсбук-сторінці Євробачення, телеграм-каналі Євробачення Україна та у TikTok.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, забезпечує відбір і участь представника України у Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», а також виступає офіційним транслятором конкурсу.

Фото — EBU / ANDRES PUTTING