Новини компанії

Березень 31, 2022

Музиканти зберуться на благодійному шоу в Іспанії на підтримку України

У середу, 6 квітня, в Іспанії пройде спеціальне музичне шоу «Unidos por la paz: Ucrania en el corazón» («Об’єднані заради миру: Україна в серці») на підтримку України. Іспанські та українські музиканти, зокрема учасники Євробачення різних років, зберуться на одній сцені з єдиною метою — зібрати благодійні кошти для допомоги постраждалим від російської агресії українцям.

Читайте також: Концерти, ретрансляції та збір коштів: як члени-країни ЄМС підтримують Україну

Серед артистів, які долучаться до концерту солідарності: Vanesa Martín, Rozalén, Malú, Dvicio, Manuel Carrasco, Manolo García, Pastora Soler (Євробачення Іспанія 2012), Pablo Alborán, Camela, Álvaro de Luna, Marlon, Dani Fernández, Luis Fonsi, Antonio José, Cepeda, Paula Mattheus, Edurne (Євробачення Іспанія 2015), Sofia Ellar, Merche, Funambulista, Agoney та представник Іспанії на Євробаченні у 2022 році співак Chanel.

У спецшоу також візьмуть участь українські співачки NK та Джамала — переможниця Євробачення-2016, яка виконає свою переможну композицію «1944».

Транслюватиме двогодинний концерт організатор заходу — іспанський суспільний мовник RTVE. Окрім музичних виступів, спецшоу включатиме репортажі з України та інтерв’ю. 

Кошти, отримані від трансляції благодійного концерту, спрямують на допомогу українському народу через неурядові організації: ACNUR (Управління Верховного комісара ООН у справах біженців), Червоний Хрест та CEAR (Іспанська комісія з допомоги біженцям).

Суспільне мовлення продовжує цілодобовий інформаційний марафон «Єдині новини #UAразом», що транслюється на телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Інформаційний марафон Суспільного продовжується одночасно на: