Новини компанії

Жовтень 20, 2021

Дитяче Євробачення-2021: опубліковані фантастичні фото сцени

Франція, яка приймає Дитяче Євробачення цього року, опублікувала перші ескізи сцени. 

Оформлення сцени повністю відповідає визначенню міста, яке прийматиме пісенний конкурс. «Місто світла» — так називають Париж, і саме такий вигляд має сцена. 

Читайте також: Дитяче Євробачення-2021: як проходитиме фінал Нацвідбору в Україні

Простір являє собою відтворення дивовижної атмосфери паризьких вуличок. Ейфелеву вежу по центру облямовують два мережані містки, обладнані глядацькими кріслами, — там розміститься журі та представники 19 делегацій.

Зазначимо, що дев’ятнадцятий Дитячий пісенний конкурс Євробачення відбудеться у неділю, 19 грудня, у концертній залі La Seine Musicale, що розташована на острові Іль-Сеґен на річці Сена у Парижі. Це одне з найдивовижніших місць у Європі, з моменту відкриття у 2017 році воно швидко перетворилося на культовий заклад, що прагне донести магію музики до глядачів. 

Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА транслюватиме фінал Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021.

Фінал Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення відбудеться 24 жовтня о 17:00 у форматі прямого ефіру з використанням відеозаписів виконання учасниками наживо однієї своєї оригінальної пісні або пісні, наданої Суспільним для тих, хто на першому етапі відбору не виконував оригінальної пісні. Відповідне рішення було ухвалене через стрімке погіршення епідеміологічної ситуації в Україні. 

Ведучими Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2021 будуть Віктор Дяченко і співачка, представниця України на Дитячому Євробаченні-2018 Даріна Красновецька

Переможця Нацвідбору Дитячого Євробачення-2021 визначать за результатами голосування журі та онлайн-голосування глядачів. Для участі в онлайн-голосуванні користувачі мають авторизуватися через свій обліковий запис у соціальних мережах «Фейсбук» або «Інстаграм». Онлайн-голосування відкривається після завершення трансляції відеозаписів виступів усіх фіналістів.

Фото — junioreurovision.tv/AGENCE AROBAS