Новини компанії

Серпень 12, 2021

UA: КУЛЬТУРА розпочинає підготовку до Дитячого Євробачення-2021

Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА проведе національний відбір на участь України у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2021. 12 серпня Суспільне оголосило мистецький конкурс на виготовлення телеверсії фіналу Національного відбору, відеокліпу та постановки виступу виконавця від України. Незабаром Суспільний мовник оприлюднить правила участі у нацвідборі. 

Також UA: КУЛЬТУРА транслюватиме фінал дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021, який відбудеться 19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена.

Читайте також: Фільм UA: КУЛЬТУРА потрапив до програми Міжнародного кінофестивалю в Німеччині

«Дитяче мовлення — один з пріоритетів телеканалу UA: КУЛЬТУРА. Ми маємо півторагодинну лінійку дитячого контенту, який має успіх у глядачів понад рік, а за умов повного фінансування розраховуємо у майбутньому розпочати і власне виробництво. Дитячий пісенний конкурс Євробачення — чудовий пілотний підхід до наших амбітних планів, а також важлива частина місії Суспільного, адже завдяки Національному відбору ми надаємо рівні можливості для всіх дітей України розкрити свій талант, і в подальшому сподіваємося відкрити нових зірок, як це відбувалось у попередні роки проведення ДПКЄ», — розповів виконавчий продюсер UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін.

Цьогорічне гасло Дитячого пісенного конкурсу — «Уявляй» (Imagine), був обраний з кількох причин — як нагадування про пісню Валентини, минулорічної переможниці на Дитячому Євробаченні у Варшаві. А також як спонукання до мрій та творення, як майданчик розуму для побудови кращого нового світу, адже  сила уяви нескінченна, особливо у дітей.

Нагадаємо, минулого року Україну на Дитячому Євробаченні, яке через пандемію коронавірусу відбулося онлайн, представляв Олександр Балабанов і посів сьоме місце з піснею «Відкривай».

Зазначимо, Дитячий пісенний конкурс Євробачення — щорічний міжнародний конкурс для дітей віком до 14 років, у якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейської мовної спілки. Конкурс вперше провели 2003 року. Україна бере участь у конкурсі з 2006 року. 

Фото — EBU