Новини компанії

Вересень 01, 2021

Спецпроєкт «Київ — Вашингтон» на Українському радіо

У середу, 1 вересня, протягом дня, а також 2 вересня в ранковому ефірі Українське радіо презентує спецпроєкт «Київ — Вашингтон», присвячений першій зустрічі президента України Володимира Зеленського і президента США Джо Байдена

Читайте також: Зустріч президентів України й США — спецефір на UA: ПЕРШИЙ

У межах спецпроєкту 1 вересня о 18:05 та о 20:05 відбудуться прямі включення з Вашингтона, а одразу після них, о 20:15, у студії Українського радіо очікувані результати зустрічі двох президентів обговорять разом із запрошеними експертами: міністром закордонних справ України у 2014–2019 роках Павлом Клімкіним, виконавчою директоркою інституту безпеки Східної Європи Юлією Осмоловською, головним консультантом Національного інституту стратегічних досліджень Миколою Бєлєсковим, експертом із питань внутрішньої та зовнішньої політики США Аналітичного центру ADASTRA Артуром Колдомасовим, виконавчим директором центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександром Лєоновим.

У денному ефірі 1 вересня говоритимуть про економічне співробітництво між двома країнами. Випуск о 13:10 буде присвячений тому, чи планує американський бізнес інвестувати в українську економіку. В гостях програми — експерт з міжнародних питань Руслан Осипенко. А о 13:30 аналізуватимуть перспективи українсько-американського співробітництва у космічній галузі разом з начальником відділу наукових досліджень та інновацій Державного космічного агентства України Андрієм Колесником.

Про підсумки зустрічі двох президентів говоритимуть у ранковому ефірі Українського радіо 2 вересня о 8:05.

31 серпня у вечірніх ефірах вже йшлося про те, куди поверне Північний потік-2 (прослухати ефір можна за посиланням) та як афганське питання вплинуло на порядок денний зустрічі двох президентів (прослухати ефір можна за посиланням).

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.