Новини компанії

Серпень 31, 2021

Зустріч президентів України й США — спецефір на UA: ПЕРШИЙ

У середу, 1 вересня, о 20:00 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ розпочнеться спеціальний ефір, присвячений зустрічі президента України Володимира Зеленського та президента США Джозефа Байдена, що відбудеться у Вашингтоні. 

Читайте також: Суспільне презентувало документальний серіал «Колапс: Як українці зруйнували імперію зла» у кіно

Під час спецефіру відбудеться обговорення передумов та перебігу зустрічі президентів України й США. У «Суспільній студії» працюватиме ведучий Роман Сухан. Включення із США здійснюватиме журналістка Ангеліна Карякіна

Глядачі зможуть дізнатися про те, які цілі переслідує українська сторона на переговорах із США, що говорять американські ЗМІ про візит Зеленського до Америки та як відрізнялася підтримка Вашингтоном Києва за правління представників Республіканської й Демократичної партій. Крім того, в межах спеціального ефіру буде представлено історію зустрічей глав держав у різні часи починаючи з 1991 року та історію допомоги, наданої Вашингтоном Україні з 2014 по 2021 рік.

В обговоренні зустрічі президентів візьмуть участь запрошені експерти: голова Української асоціації американістики Макар Таран, виконавчий директор фонду «Відродження» Олександр Сушко, політолог Володимир Фесенко та голова Секретаріату президента України у 2005–2006 роках Олег Рибачук

До обговорення теми відеозв'язком приєднаються: головна редакторка Української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґадзе, заступник директора Інституту світової політики (експерт у питаннях військової допомоги Україні від США) Микола Белесков, політолог Андрій Піонтковський та інші. 

Дивіться спецефір про зустріч президентів України та США 1 вересня о 20:00 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ та у мобільному застосунку suspilne.tv.