Новини компанії

Січень 21, 2020

За ініціативи UA: ПОДІЛЛЯ в Хмельницькому показали фільм про Крути

Відкритий перегляд документального фільму-реконструкції «Крути» виробництва регіональної філії Суспільного UA: ПОДІЛЛЯ відбувся в Хмельницькому.

У фільмі бій під Крутами відтворили поблизу Меджибожа військові реконструктори з різних міст України. Захід приурочений до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут й ініційований командою телеканалу UA: ПОДІЛЛЯ. Учасники події — працівники центральної міської бібліотеки. 

«Цей фільм потрібно подивитися всім, особливо молодому поколінню, тим паче, що нині досить непростий період у країні, він виховує почуття патріотизму, занурює в історію. У нас є відкриті центри дозвілля в бібліотеках, а також працює смарт-бібліотека, тому ми готові до співпраці й підтримуємо хороші ідеї», — розповіла завідувачка методично-бібліографічного відділу Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи Світлана Сінькова.

Продюсерка UA: ПОДІЛЛЯ Любов Тімкова прокоментувала ініціативу: «Просвітництво — ціннісний орієнтир Суспільного мовника. А тому ефірна та офлайн-робота UA: ПОДІЛЛЯ спрямована на модерацію суспільного діалогу в регіоні на засадах неупередженості й збалансованості».

До кінця місяця планують ще кілька відкритих показів. Стежте за анонсами на сайті Хмельницької філії Суспільного

Дивіться документальний фільм-реконструкцію «Крути» на фейсбук-сторінці UA: ПОДІЛЛЯ сьогодні, 21 січня, о 18:00.