Протокол засідання Наглядової ради АТ «НСТУ» №47

Листопад 24, 2020

Протокол № 47

засідання Наглядової ради АТ «НСТУ»

24 листопада 2020 року                                                                                                                            м. Київ, вул. Хрещатик, 26

14:00

Присутні:

  1. Остапа С.В., голова Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  2. Міський В.В., секретар Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  3. Бобиренко В.А., член Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  4. Глібовицький Є.М., член Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  5. Дулапчій К.М., член Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  6. Карякіна Д.С., член Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  7. Малазонія Л.Т., член Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  8. Миронова О.В., член Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  9. Павліченко О.М., член Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  10. Панич О.О., член Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  11. Романюк О.М, член Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  12. Скрипка Н.С., член Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку);
  13. Яворівський В.О., член Наглядової ради (в режимі дистанційного зв’язку).

Запрошені: Зураб Аласанія, голова правління АТ «НСТУ»; Микола Чернотицький, член правління АТ «НСТУ»; Інна Гребенюк, член правління АТ «НСТУ»; Дмитро Хоркін, член правління АТ «НСТУ»; Ярослав Лодигін, член правління АТ «НСТУ»; Микола Дроздовський, корпоративний секретар АТ «НСТУ»; Микола Ковальчук, директор департаменту стратегічного планування та бізнес-моделювання; Наталія Степанова, начальник Служби внутрішнього аудиту АТ «НСТУ»; Анастасія Гудима, начальник управління «Координаційний центр мовлення національних меншин»; Катерина Поливач, головний юрисконсульт Наглядової ради АТ «НСТУ»; Марія Власюк, головний фахівець апарату Наглядової ради АТ «НСТУ».

Відкриття засідання

Надійшла пропозиція розпочати засідання.

На засіданні присутні 12 (дванадцять) із 13 членів Наглядової ради. Кворум наявний.

Світлана Остапа оголосила перелік питань проєкту порядку денного:

1. Про зміни у складі Наглядової ради АТ «НСТУ» та її комітетів.

2. Про Річний план діяльності АТ «НСТУ» на 2021 рік.

3. Про План роботи Наглядової ради АТ «НСТУ» на 2021 рік.

4. Про затвердження Положення про періодичну оцінку правління АТ «НСТУ».

5. Про Концепцію дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ».

6. Розгляд інформації про відповідність контенту АТ «НСТУ» місії суспільного мовлення.

7. Різне.

Вирішили: Затвердити порядок денний засідання.

Голосування:

За – 12. Проти – 0. Утрималися – 0.

Рішення прийнято.

 

Обговорення питань порядку денного

  1. Про зміни у складі Наглядової ради АТ «НСТУ» та її комітетів

Світлана Остапа повідомила, що 29 жовтня 2020 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, розглянувши протоколи конференцій громадських об’єднань, ввела до складу Наглядової ради АТ «НСТУ» двох нових членів: Віктора Бобиренка, обраного від сфери місцевого самоврядування, та Оксану Романюк, обрану від сфери журналістики. Наразі Наглядова рада складається з 13 членів. Кворум становить 9 осіб.

Інформацію взято до відома.

Світлана Остапа поінформувала, що нові члени Наглядової ради АТ «НСТУ» Оксана Романюк та Віктор Бобиренко погодилися долучитися до роботи комітетів Наглядової ради. Комітет з питань призначень та винагород посадових осіб Наглядової ради АТ «НСТУ» рекомендує Наглядовій раді включити до складу цього Комітету Віктора Бобиренка, а Оксану Романюк включити до складу Комітету з питань аудиту Наглядової ради АТ «НСТУ».

Вирішили:

  1. Відповідно до пункту 30 розділу VI Положення про Наглядову раду АТ «НСТУ», затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 03.11.2020 № 102, внести зміни до рішення Наглядової ради від 25 жовтня 2017 року (протокол № 15) про склад комітетів Наглядової ради АТ «НСТУ», затвердивши:

– новий персональний склад Комітету з питань аудиту Наглядової ради АТ «НСТУ» (5 членів): Вадим Міський, Катерина Дулапчій, Оксана Миронова, Олександр Павліченко, Оксана Романюк;

– новий кількісний і персональний склад Комітету з питань призначень і винагород  посадових осіб Наглядової ради АТ «НСТУ» (7 членів): Євген Глібовицький, Світлана Остапа, Вадим Міський, Наталія Скрипка, Оксана Миронова, Олексій Панич, Віктор Бобиренко.

Голосування:

За – 12. Проти – 0. Утрималися – 0.

Рішення прийнято.

До засідання долучилася Катерина Дулапчій. На засіданні присутні 13 (тринадцять) членів Наглядової ради. Кворум наявний.

  1. Про Річний план діяльності АТ «НСТУ» на 2021 рік

Інна Гребенюк виступила з інформацією, що на виконання доручення Наглядової ради правлінням підготовлено Річний план діяльності АТ «НСТУ» на 2021 рік. Проєкт Річного плану діяльності розроблений з урахуванням повного фінансування компанії, передбаченого Законом України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». У разі, якщо кошти не будуть виділені в повному обсязі, до Річного плану діяльності АТ «НСТУ» на 2021 рік будуть внесені зміни. Річний план має сталу структуру, що дає можливість бачити виконання пунктів плану та зміни, які відбуваються. У Річному плані стратегічні показники не змінилися. Наразі правління очікує результати базового соціологічного дослідження, які будуть готові на початку наступного року. Результати дослідження значно допоможуть в оцінюванні показників. Контентні цільові показники відповідають показникам, що зазначені в стратегії компанії. У цьому розділі визначені цілі, які заплановано досягти. І. Гребенюк відмітила створення експертної панелі (пул експертів з різних напрямів для оцінювання контенту на відповідність контентним цілям), що допоможе у вимірюванні показників. Аудиторні цільові показники поділено за медіаактивами: телебачення, радіо, digital та регіональне мовлення.

Вадим Міський поцікавився, чи будуть додані після отримання результатів базового соціологічного дослідження до першого розділу Річного плану кількісні показники, для того, щоб оцінити: відбувається зростання чи ні?

Інна Гребенюк відповіла, що після отримання результатів дослідження до Річного плану будуть внесені зміни. Будуть зазначені базові показники.

Вадим Міський звернув увагу на те, що аудиторні показники визначені як відсоток зростання у порівнянні з попереднім роком. Він запитав, чи планує менеджмент досягти реального показника частки телебачення на кінець 2021 року принаймні 1 %? Він додав, що в проєкті Річного плану цей показник достатньо низький, навіть при розрахунку на повне фінансування та запитав, чи буде правління зменшувати ці аудиторні показники, якщо фінансування буде неповним?

Ярослав Лодигін запевнив, що на кінець 2021 року частка становитиме 1 %. Він додав, що вважає такі показники зростання досить значними.

Зураб Аласанія додав, що навіть у разі неповного фінансування Суспільного, правління планує, що частка становитиме не менше 1 %, та сподівається збільшити зростання.

Світлана Остапа запропонувала внести на початку 2021 року до Річного плану діяльності показник частки на кінець 2020 року, щоб можна було оцінити, наскільки відбулося зростання частки, та подати зміни до Річного плану діяльності на розгляд Наглядовій раді.

Інна Гребенюк запевнила, що до Річного плану діяльності будуть внесені зміни із зазначенням часки зростання на кінець 2020 року.

Інна Гребенюк поінформувала, що правління не зупиняє процес трансформації всередині компанії, і така трансформація є пріоритетною. Хоча були значні перешкоди у зв’язку із блокуванням рахунків. На наступний рік заплановані значні трансформації системи управління, розвиток корпоративної культури та модернізація виробничої бази, як за власні кошти компанії, так і за рахунок донорської підтримки.

Олексій Панич зауважив, що в розділі чотири зазначено показник «Описано оновлену структуру компанії», і поцікавився, що це означає? Адже оновлену структуру Наглядова рада розглядала достатньо часто на виконання Дорожньої карти запровадження ініціатив, підготовленої компанією Ernst&Young.

Інна Гребенюк відповіла, що в Річному плані діяльності АТ «НСТУ» на 2020 рік було заплановано два великі блоки щодо трансформації проєктного підходу всередині компанії з точки зору механізмів засад управління. За результатами цієї трансформації виникне питання щодо зміни організаційної структури, яке правління узгоджуватиме з Наглядовою радою. Організаційна структура не є сталою, вона має змінюватися і керівництво має бути готовим до проведення таких змін.

Олексій Панич підсумував, що правління наразі не має готового проєкту нової організаційної структури, але розуміє, що виникне необхідність цю структуру змінювати, і тому внесло до Річного плану окремим пунктом оновлення організаційної структури.

Лаврентій Малазонія зауважив, що не зрозуміло, з яких причин ці структурні зміни будуть відбуватися, якщо конкретного бачення у правління немає. Просто задля того, щоб структурні зміни відбувалися?

Інна Гребенюк відповіла, що у правління є розуміння того, що після зміни суттєвих функцій виникне необхідність зміни організаційної структури. Одним із завдань корпоративної трансформації є запровадження проєктного підходу, опис бізнес-процесів та посилення корпоративної культури, і це вимагатиме змін в організаційній структурі.

Лаврентій Малазонія поцікавився, чи є бачення, яким чином ці структурні зміни будуть впливати на рейтинги, на частки та інші показники ефективності?

Інна Гребенюк відповіла, що, безумовно, це має тільки допомагати.

Оксана Миронова запитала, коли розпочнеться і скільки триватиме впровадження грейдингової системи оплати праці?

Микола Чернотицький відповів, що впровадження грейдингової системи оплати праці відбуватиметься поетапно, триватиме два-три роки та залежатиме від фінансування, яке отримає компанія. До кінця 2020 року правління отримає результати грейдингового дослідження і з 01 січня 2021 року розпочне розробку впровадження цієї системи.

Зураб Аласанія зауважив, що впровадження грейдингової системи оплати праці потребуватиме суттєвого збільшення фонду оплати праці, що не вбачається можливим, якщо фінансування буде не в повному обсязі.

Світлана Остапа зазначила, що в Річному плані діяльності заплановано запуск щотижневої аналітичної програми у вересні наступного року, і поцікавилася, чому запуск відбудеться так пізно?

Зураб Аласанія відповів, що інформаційне мовлення перебуває в перехідному періоді до запуску Ньюзхаусу. Щотижнева аналітична програма входить в загальну структуру лінійного мовлення. Запуск однієї окремої програми не буде ефективним і не дасть результату.

Світлана Остапа запитала, чи планується в наступному році ребрендинг Суспільного, який планувалося провести у 2020 році?

Ярослав Лодигін відповів, що питання проведення ребрендингу буде вирішено після отримання дослідження.

Інна Гребенюк додала, що на базі дослідження стратегічний маркетинг має розробити платформи бренду «Суспільне», дизайн-системи бренду «Суспільне», маркетинговий план просування бренду «Суспільне», провести промоактивності з просування бренду «Суспільне».

Зураб Аласанія зауважив, що правління звернулося до експертів щодо проведення ґрунтовнішого дослідження, щоб дати відповіді на питання, чи доцільно проводити ребрендинг Суспільного і що важливіше: ринок і показники, чи новий вигляд.

Лаврентій Малазонія запитав: «Більш ґрунтовні дослідження – це означає, що вони просто радили і якість цих експертів викликає сумніви?»

Зураб Аласанія відповів, що експерти не рекомендують змінювати бренди медіа-активів, адже це сприяє відтоку аудиторії. За його словами, поради експертів BBC Media Action не викликають сумнівів, втім вони можуть базуватися на досвіді роботи з британською аудиторією, а не з українською.

Дарія Карякіна запитала, чи планується зміна вербальної айдентики, чи тільки візуальної? На її думку, створення загальнокорпоративного бренду мало позитивний ефект.

Ярослав Лодигін відповів, що хотілося б, щоб усі зміни, які можуть відбутися, були підтвердженими дослідженнями.

Вадим Міський підтримав, що будь-які зміни брендів мають супроводжуватися ґрунтовними дослідженнями та аналізом потенційних ризиків. Він також поцікавився, що, за умови недостатнього фінансування, в Річному плані діяльності не зміниться, а які пункти будуть змінені?

Зураб Аласанія відповів, що з досвіду минулих років зрозуміло, що першими зменшуються капітальні витрати – це ремонт приміщень, будівель і закупівля техніки.

Микола Чернотицький додав, що правління готове до різних варіантів і підготувало два окремі плани під різні бюджети. При недостатньому фінансуванні будуть зменшені капітальні видатки, кошти на закупівлю прав, під питанням може опинитися закупівля прав на трансляцію чемпіонату світу з футболу, розглядатиметься зменшення трансляції на середніх хвилях, зменшення видатків на виробництво.

Оксана Романюк зауважила, що в Річному плані для платформи digital зазначено зростання показника до 5 млн переглядів, проте не зазначено, від якого показника відбуватиметься це зростання.

Інна Гребенюк відповіла, що digital-платформу запущено у 2020 році, тому й зростання показника відбувається фактично з нуля, який був станом на початок 2020 року.

Олександр Павліченко запитав, які боргові зобов’язання має компанія на сьогодні?

Микола Чернотицький відповів, що є борг за кредитною угодою, укладеною на виконання угоди про позику між банком Японії «Ексімбанк» та Україною. Та додав, що ймовірне накопичення боргу відбудеться через те, що наразі казначейство не пропускає жодних платежів і компанія немає можливості виконати фінансові зобов’язання.

Євген Глібовицький зауважив, що фінансовий стан компанії наступного року буде складним і завдання Наглядової ради в тому, щоб зменшити невизначеність. Потрібно затвердити Річний план діяльності компанії на 2021 рік і, за потреби, на початку 2021 року внести до Річного плану зміни.

Вирішили:

Відповідно до підпункту 12 пункту 45 Статуту АТ «НСТУ», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 № 737), пункту 15 розділу ІІ Положення про Наглядову раду АТ «НСТУ», затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 03.11.2020 № 102, затвердити Річний план діяльності АТ «НСТУ» на 2021 рік та доручити правлінню АТ «НСТУ» оприлюднити його на офіційному сайті АТ «НСТУ» (додаток 1).

Голосування:

За – 12. Проти – 0. Утрималися – 1 (Л. Малазонія).

Рішення прийнято.

  1. Про План роботи Наглядової ради АТ «НСТУ» на 2021 рік

Світлана Остапа поінформувала, що відповідно до Положення про Наглядову раду АТ «НСТУ» та на виконання Плану роботи Наглядової ради на 2020 рік потрібно до 30 листопада затвердити План роботи Наглядової ради АТ «НСТУ» на 2021 рік. Проєкт Плану роботи був надісланий членам Наглядової ради заздалегідь, зауважень не надійшло.

Вирішили:

Відповідно до пункту 1 розділу VII Положення про Наглядову АТ «НСТУ», затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 03.11.2020 № 102, затвердити План роботи Наглядової ради АТ «НСТУ» на 2021 рік (додаток 2).

Голосування:

За – 13. Проти – 0. Утрималися – 0.

Рішення прийнято.

  1. Про затвердження Положення про періодичну оцінку правління АТ «НСТУ»

Світлана Остапа поінформувала, що була створена робоча група для розроблення Положення про періодичну оцінку правління АТ «НСТУ» у складі представників Наглядової ради, представників правління та менеджменту. Робоча група плідно працювала багато місяців і підготувала проєкт Положення.

Євген Глібовицький повідомив, що комітет з питань призначень та винагород посадових осіб Наглядової ради АТ «НСТУ» розглянув Положення про періодичну оцінку правління АТ «НСТУ» та рекомендує Наглядовій раді його затвердити. Положення про періодичну оцінку правління дає можливість побачити, яким чином відбувається оцінка правління, яким чином правління проходить оцінку. Положення показує, яким чином відбувається процедура оцінки правління і як відбувається організація щорічної оцінки.

Світлана Остапа додала, що відповідно до законодавства періодичність проведення оцінки правління встановлює Наглядова рада, а оцінку правління проводить Комітет з питань призначень та винагород.

Вирішили:

Відповідно до пунктів 3, 4, 7 частини 1 статті 56-1 Закону України «Про акціонерні товариства», підпунктів 3, 4, 13 пункту 8 розділу VI Положення про Наглядову раду АТ «НСТУ», затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 03.11.2020 № 102, та підпунктів 3, 4, 14 пункту 3.1 розділу 3 Положення про Комітет з питань призначень і винагород посадових осіб Наглядової ради АТ «НСТУ», затвердженого рішенням Наглядової ради ПАТ «НСТУ» від 23.10.2019 № 36, затвердити Положення про періодичну оцінку правління АТ «НСТУ» (додаток 3).

Голосування:

За – 13. Проти – 0. Утрималися – 0.

Рішення прийнято.

  1. Про Концепцію дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ»

Вадим Міський нагадав, що на минулому засіданні Наглядової ради було прийнято за основу Концепцію дитячого та підліткового мовлення. За результатами обговорення на засіданні Наглядової ради, у колі молодіжних організацій і з працівниками компанії документ було доопрацьовано. Концепція визначає засадничі принципи і напрями роботи з дитячою та підлітковою аудиторіями Суспільного мовлення. До Концепції дитячого та підліткового мовлення було додано декілька пунктів щодо: посилення співпраці з провідними українськими молодіжними організаціями, а також міжнародними молодіжними організаціями, представленими в Україні — зокрема у проведенні подій, завдання правлінню розглянути доцільність виробництва спеціалізованого контенту для молодіжної аудиторії, старшої за 18 років, а також приведено термінологію у відповідність до законодавтсва.

Вирішили:

Схвалити Концепцію дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ». Доручити правлінню АТ «НСТУ» забезпечити розміщення Концепції дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ» на офіційному сайті АТ «НСТУ» (додаток 4).

Голосування:

За – 13. Проти – 0. Утрималися – 0.

Рішення прийнято.

  1. Розгляд інформації про відповідність контенту АТ «НСТУ» місії суспільного мовлення

Анастасія Гудима поінформувала, що Координаційним центром мовлення національних меншин було проведено 4 зустрічі з представниками національних спільнот з різних областей України: у Житомирі, Києві, з представниками польської та чеської спільнот. Такі зустрічі дають можливість Координаційному центру мовлення національних меншин тісніше співпрацювати та висвітлювати актуальні питання спільнот на регіональному рівні; спільно готувати проєкти для пітчингів (мовою нацменшин та українською мовою); отримувати консультації при підготовці проєктів власного виробництва.

Координаційним центром було створено та проведено тижневий навчальний курс з медіаменеджменту та хакатон медіапроєктів для представників національних спільнот і корінних народів України «Медіапроєкт: від ідеї до реалізації». Упродовж тижня запрошені тренери та спікери розповідали 30 учасникам – представникам 16 національних спільнот і корінних народів – про пошук, втілення та висвітлення ідей, пов’язаних із тематикою національних спільнот України. Результатом хакатону стала подальша співпраця з учасниками, які подали п’ять заявок на конкурсний відбір творчих проєктів для регіонального телебачення.

Працівниками Координаційного центру було відібрано тренерів та створено структуру тренінгу для працівників регіональних редакцій з тематики мовлення національних меншин. Наразі Закарпаття, Одеса та Буковина пройшли навчання з режисерської та редакторської майстерності у форматі zoom-конференцій впродовж двох місяців.

Результатом тренінгу став запуск проєкту «Відтінки України». «Відтінки України» – це 24 короткометражні документальні історії про життя представників національних меншин та корінних народів. Перший сезон проєкту – це зйомки у 9 регіонах України та знайомство з 17 національними спільнотами, їхніми мовою та культурою. Усі окремі історії проєкту – це мільйони переглядів у соціальних мережах, які постійно зростають, а також висока частка перегляду на каналі UɅ: ПЕРШИЙ.

Координаційним центром було змінено структуру та формат проєкту румунською мовою для суспільного Буковини. Це пілотний проєкт, що стане прикладом для інших програм регіональних редакцій з тематики мовлення національних меншин.

Створено додатковий проєкт – «Візуальний код», у якому розкриємо, зафіксуємо та збережемо етнічне вбрання (культуру) кожної національної спільноти, яка проживає в Україні.

Отримано грант і здійснюється робота над створенням короткометражного документального фільму про ромську національну спільноту «Невидима правда» – про зміну наративів та стереотипів щодо однієї з найбільш чутливих національних меншин.

Створено і запущено експлейнери про внески національних спільнот України. А якою була б Україна, якби не її багатонаціональне населення? Україна є домом для багатьох народів, і кожен додає їй барв і повноти. Експлейнери – це основні факти про те, що зробили національні меншини для України протягом свого життя тут.

Розроблено проєкт постійної експозиції про національні меншини в креативному просторі телецентру «Олівець». Контент на рухомих лайтбоксах та колонах: які національні спільноти проживають на території України та яка їхня чисельність; якою мовою вони спілкуються; унікальні авторські вироби їхніх представників (від героїв проєкту «Відтінки України»); історії найвідоміших українських постатей – представників національних спільнот; медіапроєкти Суспільного для національних спільнот і про них.

Налагоджено комунікацію з організаціями національних спільнот України і здійснюється виконання однієї з місій Координаційного центру – забезпечення інформаційних потреб представників національних спільнот та корінних народів України.

Дарія Карякіна подякувала правлінню в особі присутніх Зураба Аласанії та Миколи Чернотицького, Анастасії Гудимі та Марії Фрєй, зауваживши, що піде з посади члена Наглядової ради задоволеною результатами роботи. Адже Координаційний центр мовлення національних меншин – іміджева та унікальна складова суспільного мовника України. Д. Карякіна звернула увагу правління, що відповідно до Концепції мовлення з тематики національних меншин АТ «НСТУ» програми, виготовлені про національні меншини, мають зосереджуватися не лише на регіональному рівні, а й виходити на загальнонаціональний, також потрібно посилити присутність програм для національних меншин на цифрових платформах і в новинних випусках. Д. Карякіна звернулася до правління з проханням посилити Координаційний центр, додавши до штату цього структурного підрозділу декілька нових працівників. У майбутньому потрібно приділити увагу створенню просвітницьких програм для виховання толерантності між релігіями, народами й різними соціальними групами.

Світлана Остапа поцікавилася, скільки наразі працює редакцій національних меншин у філіях?

Микола Чернотицький відповів, що в Чернівецькій регіональній дирекції є румунська редакція, в Одеській регіональній дирекції працюють три співробітники для створення контенту мовами національних меншин (гагаузи, молдовани, болгари), у Закарпатській регіональній дирекції також є редакція мовлення національних меншин. Планується додати по одному співробітнику в Одеській і Чернівецькій регіональних дирекціях.

Зураб Аласанія повідомив, що у 2021 році планується додати трьох співробітників до штатного розпису управління «Координаційний центр мовлення національних меншин».

Інформацію взято до відома.

7. Різне

Світлана Остапа поінформувала, що 23 листопада 2020 року зареєстровано проєкт Закону № 4413 про внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» щодо усунення колізії в питанні призначення та звільнення членів Наглядової ради АТ «НСТУ» депутатськими фракціями і групами. Після прийняття цього законопроєкту депутатські фракції і групи, які розформовані, або сформувалися після делегування членів Наглядової ради АТ «НСТУ» депутатськими фракціями і групами поточного скликання, не зможуть делегувати представників до складу Наглядової ради АТ «НСТУ». Строк повноважень членів Наглядової ради АТ «НСТУ» збільшується до п’яти років.

Доповнено, що у разі дострокового припинення повноважень члена Наглядової ради АТ «НСТУ», делегованого від депутатської фракції чи групи, така депутатська фракція чи група ухвалює рішення про делегування нового члена до складу Наглядової ради АТ «НСТУ». Проте «строк повноважень такого члена визначається в межах невідбутого строку повноважень члена, що достроково припинив повноваження, з урахуванням положень цієї частини».

Світлана Остапа нагадала, що у грудні відбудуться перевибори від громадських об’єднань та асоціацій: у сфері освіти та науки; у сфері забезпечення прав національних меншин; у сфері захисту інтересів дітей та молоді; у творчій сфері; у сфері захисту прав осіб з особливими потребами.

Інформацію взято до відома.

Голова Наглядової ради закрила засідання.

 

 

Голова Наглядової ради                                                                                                                           С.В. Остапа

 

Секретар Наглядової ради                                                                                                                       В. В. Міський

Додатки:

  1. Річний план діяльності АТ «НСТУ» на 2021 рік.
  2. План роботи Наглядової ради АТ «НСТУ» на 2021 рік.
  3. Положення про періодичну оцінку правління АТ «НСТУ».
  4. Концепція дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ».