Оголошення-запрошення на участь в мистецькому конкурсі на продовження виробництва другого сезону проєкту «Колайдер»

Червень 13, 2024

Оголошення-запрошення
на участь в мистецькому конкурсі на продовження виробництва (створення) аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) –
другого сезону проєкту «Колайдер» 

 

Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (далі – АТ «НСТУ») повідомляє, що комісією Мистецького конкурсу на продовження виробництва (створення) аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) – другого сезону проєкту «Колайдер» в рамках грантової угоди між АТ «НСТУ» та Європейським Союзом в особі Європейської Комісії від 19.12.2022 №NDICI-GEO-NEAR/2022/438-227 (реєстраційна картка МТД від 08.02.2023 № 5080) за проєктом «Посилення стійкості та потенціалу Суспільного мовлення під час війни (Strengthening the resilience and capacity of Public Broadcasting in times of war)» (далі – Конкурс), ухвалено рішення про запрошення ТОВ «ПЕДАН БЮРО» (далі – Кандидат) для продовження виробництва проєкту «Колайдер».  

Вид Конкурсу: продовження виробництва (створення) аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту); 

Напрям Конкурсу: влог; 

Тематична сесія Конкурсу: освітній влог для аудиторії віком 9–13 років, другий сезон проєкту «Колайдер»; 

Категорія Конкурсу: 100% замовлення АТ «НСТУ»; 

Кількість епізодів: 18 – YouTube, 54 – TikTok; 

Хронометраж епізоду: від 6 хвилин – YouTube, 1 хвилина – TikTok; 

Загальний хронометраж: 144 хвилини – YouTube, 54 хвилини – TikTok. 

 Орієнтовна здача майстер-копій: лютий 2025 року.  

Мистецький конкурс відбуватиметься відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів в АТ «НСТУ» та Наказу №585 від 06.06.2024 «Про проведення дирекцією цифрових платформ Мистецького конкурсу на продовження виробництва (створення) аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) –другого сезону проєкту «Колайдер» і триватиме у два етапи: 

1.   Попередній відбір. 

2.   Презентаційна сесія (пітчинг). 

Після проведення пітчингу члени Комісії здійснюють оцінювання проєкту індивідуально за такими критеріями: 

  • творче бачення; 

  • продюсерське бачення; 

  • способи художнього вирішення; 

  • відповідність вимогам каналу дистрибуції контенту та його конвергентність; 

  • відповідність кошторису витрат масштабу проєкту та терміни виробництва; 

  • досвід виконання проєктів на замовлення АТ «НСТУ». 

У разі прийняття Кандидатом рішення про участь у конкурсному відборі надіслати скан-копію Згоди на участь (у довільній формі) та скан-копію підписаного Зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації (Додаток до листа АТ «НСТУ»), які є необхідною умовою для подальшої участі в Мистецькому конкурсі, на електронну адресу kids.teens@suspilne.media

Термін подання Згоди про участь та Зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації — до 17.06.2024 (включно). Датою отримання документів вважається день отримання скан-копій на вищезазначену електронну адресу. 

Отримавши підписані документи, АТ «НСТУ» надішле всю необхідну інформацію для підготовки пропозиції та посилання для заповнення Анкети учасника, яке буде вважатися заявою про участь в мистецькому конкурсі. 

Перелік документів, що є обов’язковими для подання кандидатом Мистецького конкурсу відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів в АТ «НСТУ»

  • документи про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності: скан-копії оригіналу статуту юридичної особи та витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань; 

  • презентація проєкту (синопсис та портфоліо Кандидата); 

  • орієнтовний план виробництва; 

  • інші документи, визначені Комісією, про що Фахівець повідомляє Кандидата. 

Звертаємо увагу, що з переможцем конкурсу буде укладено угоду відповідно до пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178. 

Подавати проєкти для участі в мистецькому конкурсі можуть фізичні особи-підприємці та юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім тих, що проживають на території України на законних підставах); юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім тих, що проживають на території України на законних підставах), або юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Документи подаються українською мовою. Неправильно заповнена анкета, документи надіслані не в повному обсязі, документи, що не відповідають дійсності, до розгляду не приймаються. Відповідальність за повноту та достовірність інформації несе учасник  конкурсу. Рішення АТ «НСТУ» про невідповідність умовам  конкурсу оскарженню не підлягає.  

Критерії відбору, оцінювання проєктів щодо відповідності критеріям та визначення переможців кожного етапу здійснюється АТ «НСТУ» самостійно, на свій власний розсуд. Коментарі кандидатам не надаються. 

Кожен учасник конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують авторські права і гарантує, що всі майнові права інтелектуальної власності належать винятково йому.