Січень 31, 2022
З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України»
ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС
на виробництво (часткове) радіопроєкту «Радіоблог про життя і творчість Григорія Сковороди» (робоча назва) для радіоканалу «Радіо «Культура» дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ»
Мета мистецького конкурсу на виробництво (часткове) радіопроєкту «Радіоблог про життя і творчість Григорія Сковороди» (робоча назва) для радіоканалу «Радіо «Культура» дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ» – пошук найкращих творчих ідей на розроблення і написання протягом 2022 року автором / авторкою-наратором 30 сценаріїв передач та їхнє художнє начитування під аудіозапис у студії організатора конкурсу для подальшого виробництва останнім 30 випусків* передачі «Радіоблог про життя і творчість Григорія Сковороди» (робоча назва), що виходитимуть на радіоканалі «Радіо «Культура» протягом 2022 року на честь 300-річчя Григорія Сковороди.
«Радіо «Культура» – єдина українська радіостанція, що висвітлює лише культурну тематику, пропонує аудиторії високоякісний різножанровий контент культурно-мистецького спрямування. Має загальнонаціональне покриття, мовить не лише у ФМ-діапазоні, але й у середньохвильовому діапазоні, у дротовій мережі, на супутнику та через Інтернет (сайт ukr.radio, сторінка «Радіо «Культура» у Facebook, мобільний додаток suspilne.radio).
Основу контенту «Радіо «Культура» становлять лінійні розмовні культурно-мистецькі та науково-популярні передачі. Увазі слухачів представлені також музичні передачі, радіодрама, художні й документальні радіофільми. «Радіо «Культура» працює з низкою унікальних форматів: створює радіодраму, радіодокументалістику, організовує виїзні студії з визначних культурних подій. «Радіо «Культура» є суб’єктом культурної дипломатії, оскільки завдяки взаємодії з Європейською мовною спілкою провадить трансляції знакових музичних подій світу, а також надає закордонним радіомовникам знакові записи з Художнього фонду Українського радіо, зокрема у виконанні художніх колективів Українського радіо.
«Радіоблог про життя і творчість Григорія Сковороди» – цикл радіопубліцистичних передач, створених на основі авторських текстів-есеїв про життя і творчість Григорія Сковороди. Цей проєкт стане однією з важливих складових відзначення 300-річчя Григорія Сковороди та дасть змогу доповнити серію радіолітературних художньо-мистецьких передач, оскільки надасть аудиторії інтелектуальний концептуальний компонент, який є важливим для розуміння спадщини Григорія Сковороди. Тексти мають бути створені таким способом, аби зацікавити широке коло слухацької аудиторії радіоканалу «Радіо «Культура» і відповідати його концепції. Кожна передача циклу – це авторський погляд автора / авторки-наратора на події, явища, тексти в біографії Григорія Сковороди. Кожна з радіопубліцистичних передач має бути присвячена не лише розрізненим фактам біографії видатного українського філософа, але й містити елементи аналізу ключових концептів його доробку. Загальний хронометраж однієї передачі циклу – до 10 хв.
Умови участі у Мистецькому конкурсі
У Мистецькому конкурсі мають право брати участь юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи – підприємці (3 група) (далі – Учасники).
Кожен Учасник має право подати лише один проєкт для участі в Мистецькому конкурсі. У разі подання Учасником декількох проєктів розглядатиметься проєкт, що надійшов першим, або другий проєкт – у разі офіційного відкликання Учасником проєкту, що був поданий першим.
Учасники Мистецького конкурсу гарантують, що ідеї та пропозиції, які вони подають для участі в Мистецькому конкурсі, є оригінальними та не порушують права та інтереси третіх осіб та АТ «НСТУ».
У Мистецькому конкурсі не можуть брати участь працівники АТ «НСТУ», їхні близькі родичі та всі особи, які пов’язані з організацією та проведенням Мистецького конкурсу, а також особи визначені у розділі 2 Положення про Мистецький конкурс (Додаток № 3 до цього Оголошення).
Бюджет проєкту відповідно до очікуваного фінансування – до 105 000 гривень.
Порядок організації і проведення Мистецького конкурсу
Мистецький конкурс проводиться шляхом оцінювання проєктів Учасників конкурсною комісією з метою визначення переможця / переможців Мистецького конкурсу, в порядку передбаченому Положенням про Мистецький конкурс на виробництво (часткове) радіопроєкту «Радіоблог про життя і творчість Григорія Сковороди» (робоча назва) для радіоканалу «Радіо «Культура» дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ» (Додаток № 3 до цього оголошення).
Мистецький конкурс проводиться у три етапи:
- попередній відбір проєктів;
- презентація проєктів;
- визначення переможця.
Конкурсна комісія не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дня проведення другого та третього етапів Мистецького конкурсу повідомляє Учасників, проєкти яких допущені до участі в другому та третьому етапі, про дату, час, місце проведення відповідного етапу Мистецького конкурсу.
Для участі у Мистецькому конкурсі Учасники мають подати по одному проєкту, який відповідає Творчому завданню (Додаток № 1 до цього оголошення), та встановлений перелік документів (Додаток № 2 до цього оголошення).
Учасники цього Мистецького конкурсу подають свої проєкти з усіма документами в електронному вигляді на електронну адресу «Радіо «Культура»:
radio.culture.ukraine@gmail.com,
зазначивши в темі листа «Пропозиція для участі в Мистецькому конкурсі радіопроєкту «Радіоблог про життя і творчість Григорія Сковороди».
Телефон для довідок з питань умов та вимог цього Мистецького конкурсу:
Контактна особа: Корнієнко Ірина.
Датою одержання заявки на участь у Мистецькому конкурсі Конкурсною комісією вважається дата надходження проєкту з усіма документами на електронну адресу, зазначену в цьому оголошенні.
Конкурсна комісія протягом трьох робочих днів з дати отримання заявки на участь проводить перевірку повноти поданих документів та їх відповідність вимогам, встановленим цим оголошенням.
У разі подання Учасником документів у неповному обсязі або неналежно оформлених, Конкурсна комісія ухвалює відповідне рішення і протягом трьох робочих днів повідомляє про це Учасника шляхом направлення листа на його електронну адресу.
Учасник, щодо заявки якого надійшли зауваження від Конкурсної комісії, не пізніше трьох робочих днів з дня направлення Конкурсною комісією повідомлення (або у строк, менший від зазначеного, у разі подання Учасником проєкту в останні дні для подання) має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи.
Документи, подані після завершення встановлених строків, не розглядаються Конкурсною комісією.
Строки проведення Мистецького конкурсу.
Приймання проєктів здійснюється з 01 лютого 2022 року по 28 лютого 2022 року (28 календарних днів).
Визначення переможця / переможців Мистецького конкурсу – не пізніше 30 червня 2022 року.
Додаток № 1 - ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ
Додаток № 2 - ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ОБОВ'ЯЗКОВИХ ДЛЯ ПОДАННЯ
Додаток № 3 - ПОЛОЖЕННЯ ПРО МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС