Новини компанії

Травень 31, 2024

Технічний збій на корпоративному сайті Суспільного

Збій у роботі провайдера хмарної інфраструктури призвів до перебоїв у роботі корпоративного сайту Суспільного Мовлення.

У пʼятницю, 24 травня, стався технічний збій у налаштуваннях мережі оператора доступу до хмарної інфраструктури, клієнтом якого є Суспільне. Інцидент призвів до втрати доступу спеціалістами Суспільного до продуктів компанії, що були розміщені у хмарному середовищі оператора. 

Станом суботу, 25 травня, спеціалістами Суспільного розгорнуто резервну копію корпоративного сайту. Резервна копія актуальна станом на лютий 2024 року. На цей момент публікації та документи, що були розміщені на корпоративному сайті в період лютий — травень 2024 тимчасово недоступні за посиланнями, які індексуються пошуковими системами та / або розміщені на будь-яких інших сайтах. 

Наразі проводяться роботи з відновлення архівних публікацій та документів. 

Суспільне повідомить про завершення робіт із відновлення окремим повідомленням. 

Спеціалісти Суспільного разом з оператором аналізують причини інциденту. 

Контекст

У першому кварталі 2024 року Суспільне розпочало черговий етап робіт із розгортання цифрових активів Суспільного на гібридній моделі інфраструктурних ресурсів. Реалізація проєкту покликана покращити відмовостійкість критичних бізнес- та виробничих сервісів компанії, а також цифрових продуктів Суспільного. 

Довідково

Гібридна інфраструктура — це поєднання локальних та хмарних обчислювальних ресурсів в одній інтегрованій системі. Така модель використання обчислювальних ресурсів дозволяє організаціям використовувати переваги як приватних локальних центрів обробки даних, так і публічних хмарних сервісів.