Новини компанії

Липень 10, 2024

Рекорд на Дитячому Євробаченні: Суспільне отримало понад 300 заявок на участь у Нацвідборі

Суспільне Мовлення отримало рекордні 309 заявок на участь у Національному відборі на Дитяче Євробачення – 2024, 272 з них подали сольні виконавці. Приймання заявок на участь в Нацвідборі тривало з 5 червня по 3 липня включно. Лонглист учасників оприлюднять до 25 липня.

Читайте також: Дитяче Євробачення – 2024: Євген Кот та Євген Тріплов доєдналися до команди Нацвідбору

Незважаючи на те, що наявність авторської пісні цьогоріч не була обовʼязковою умовою участі — щоб отримати можливість представити Україну на великій сцені Дитячого Євробачення було достатньо записати два кавери й особисте відеопредставлення — близько 19% учасників додатково подали на розгляд оригінальну композицію. 83% з усіх заявок подали дівчата, 17% — хлопці.

Музична продюсерка Національного відбору на Дитяче Євробачення – 2024 Світлана Тарабарова поділилася емоціями від перегляду отриманих заявок: «48 годин щастя, радості, цікавих відкриттів та несподіваних моментів. Іноді шок, іноді милування, але завжди про музику, завжди про любов. Саме так пройшли мої останні дві доби відбору та перегляду рекордних для нас 309 заявок. Мурахи по шкірі в передчутті звершень, які очікують наших дітей попереду».

Цьогоріч лонглист включатиме не більше 15 учасників, відповідний список оприлюднять на платформах Суспільного до 25 липня. За правилами, учасники лонглиста мають взяти участь у літній «зірковій школі». На базі Будинку звукозапису Українського Радіо буде організовано прослуховування та навчання юних артистів за участі професіоналів музичної індустрії, які допоможуть учасникам всебічно розвинути свої таланти: отримати нові знання та навички з вокалу, хореографії й акторської майстерності.

За написання авторських пісень для шістки фіналістів, відібраних за результатами навчання у «зірковій школі», цьогоріч відповідатимуть музична продюсерка Нацвідбору Світлана Тарабарова та сонграйтер Євген Тріплов, за візуальну складову Нацвідбору та сценічні постановки учасників — режисер і креативний продюсер Євген Кот. 

Фінал Національного відбору на Дитяче Євробачення – 2024 відбудеться у вересні в форматі телевізійного концерту.

Нагадаємо, що 22-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення вперше в історії пройде в Іспанії. Фінал Дитячого Євробачення – 2024 відбудеться 16 листопада на арені Caja Mágica в Мадриді. 

Минулого року Україну на Дитячому Євробаченні представила Анастасія Димид з піснею «Квітка», яку написала музична продюсерка Світлана Тарабарова. 9-річна Анастасія принесла Україні найкращий результат на Дитячому Євробаченні з 2018 року — 5-те місце. Всього українка отримала 128 балів: 45 — від журі й 83 бали від глядачів, завдяки чому опинилася на 3 місці в телеголосуванні. 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення – 2024.