Новини компанії

Травень 02, 2024

Медіаспільнота і громадські організації виступили на підтримку Суспільного

Громадські організації та представники медіаспільноти виступили на підтримку Суспільного Мовлення після того, як в соціальній мережі «Фейсбук» почали з’являтися систематичні закиди щодо діяльності медіакомпанії.

Читайте також: Відповідь на депутатський закид 

Громадська рада при комітеті ВР з питань свободи слова провела засідання, за результатами якого закликала «поважати редакційну незалежність Суспільного мовника, утримуватися від тиску на нього і докласти всіх зусиль для його зміцнення».

Громадські організації: «Детектор медіа», Центр демократії та верховенства права, Фундація Суспільність, Інститут масової інформації, Платформа Прав Людини, Лабораторія Цифрової безпеки, Інститут розвитку регіональної преси, Інститут демократії ім. Пилипа Орлика, Інтерньюз Україна — назвали те, що відбувається, «замахом на процес європейської інтеграції України та незалежності Суспільного» та закликали «припинити зазіхання на редакційну незалежність шляхом поширення недостовірної та неправдивої інформації про діяльність Суспільного мовника та забезпечити фінансову стабільність Суспільного задля належного його функціонування як джерела достовірної та неупередженої інформації про поточні події та російсько-українську війну».

З аналогічною заявою виступила Комісія з Журналістської етики, наголосивши, що «незважаючи на недофінансування, Суспільне залишається острівцем якісного контенту, якому довіряють споживачі та до якого вони звертаються у разі, коли існує потреба швидко отримати надійну інформацію».

Журналістське обʼєднання «Медіарух» оприлюднило звернення, в якому закликало «припинити тиск на Суспільне Мовлення, зберегти за ним вечірні прайми телемарафону, зреагувати на неправдиві висловлювання та виділити достатній бюджет мовнику на 2025 рік»

Суспільне Мовлення висловлює вдячність всім, хто стоїть на захисті інформаційної безпеки. Це набуває особливого значення в період повномасштабного вторгнення. Всі сім років свого існування Суспільне захищає свободи в Україні. Сьогодні нам довіряють мільйони українців, і ми щодня працюємо саме для них.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих і регіональних каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», надаємо освітній контент, навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні.