Новини компанії

Квітень 03, 2024

Голова наглядової ради Суспільного підписала контракт з Юлією Федів

2 квітня голова наглядової ради Суспільного Мовлення Світлана Остапа підписала контракт із Юлією Федів. Термін контракту — чотири роки. Нагадаємо, що 28 березня наглядова рада за поданням голови правління Миколи Чернотицького обрала Юлію Федів на посаду членкині правління Суспільного, відповідальну за соціально впливовий контент та спеціальні проєкти.

«Сьогодні ми підписали з Юлією Федів контракт на чотири роки. Переконана, що Юлія добре впорається зі стратегічним аналізом та розвитком соціально впливового контенту Суспільного, внутрішнім виробництвом такого контенту для всіх платформ. Окрема увага має бути на розвитку принципів розмаїття, інклюзії та рівних можливостей у контенті всіх платформ Суспільного і виробництві відповідного контенту», — прокоментувала Світлана Остапа.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному

«Радію стати частиною великої команди Суспільного і розвивати напрямок виробництва соціально впливового контенту», — прокоментувала Юлія Федів.

Юлія Федів — медіаменеджерка та експертка з питань культурних політик і культурної дипломатії. Юлія була керівницею Бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні, першою виконавчою директоркою новоствореної державної установи «Український культурний фонд». Також Юлія очолювала ГО «Громадське телебачення» та співпрацювала з інформаційними агенціями Deutsche Welle та n-ost. Має 13-річний досвід у сфері стратегічного управління, культурного та медіаменеджменту, проєктної роботи у міжнародних організаціях та державних установах.

Читайте також: У кадрі — максимальна злагодженість, взаємопідтримка і зосередженість, — ведучі «Суспільне. Студія»

До команди Суспільного долучилась у 2023 році, з самого початку працює над реформуванням напрямку розвитку та виробництва соціально впливового контенту.

До складу правління Суспільного Мовлення також входять: Микола Чернотицький, Марія Фрей, Родіон Кочубей, Дмитро Хоркін, Андрій Таранов, Дмитро Козлов.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Фото — Анастасія Мантач