Новини компанії

Березень 28, 2024

Юлія Федів стала членкинею правління Суспільного

28 березня наглядова рада Суспільного обрала Юлію Федів членкинею правління Суспільного, відповідальну за соціально впливовий контент та спеціальні проєкти. «За» 11 голосів, «проти» — 3, не брали участі в голосуванні — 1. Голова наглядової ради Суспільного Світлана Остапа підпише з нею контракт терміном на 4 роки.

«Для мене честь стати частиною команди Суспільного Мовлення, цінності та принципи діяльності якого резонують з моєю життєвою філософією змінотворця. Попереду багато роботи у напрямку стратегічного планування, розвитку та виробництва соціально впливового контенту з метою посилення ролі та іміджу Суспільного Мовлення для громадян України», — зазначила Юлія Федів.

Читайте також: Світлана Остапа: Суспільне Мовлення — важлива місія, якій я присвятила своє життя

«Дуже радий бачити Юлію в нашій компанії. Я довгий час запрошував її приєднатись до нашої команди, і щасливий, що її фаховість та висока експертність допоможе нам зростати й разом реалізовувати ще більше амбітних цілей», — наголосив голова правління Суспільного Микола Чернотицький.

Юлія Федів — медіаменеджерка та експертка з питань культурних політик і культурної дипломатії. Юлія була керівницею Бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні, першою виконавчою директоркою новоствореної державної установи «Український культурний фонд». Також Юлія очолювала ГО «Громадське телебачення» та співпрацювала з інформаційними агенціями Deutsche Welle та n-ost. Має 13-річний досвід у сфері стратегічного управління, культурного та медіаменеджменту, проєктної роботи у міжнародних організаціях та державних установах.

До команди Суспільного долучилась у 2023 році, з самого початку працює над реформуванням напрямку розвитку та виробництва соціально впливового контенту. 

До складу правління Суспільного Мовлення входять: Микола Чернотицький, Марія Фрей, Родіон Кочубей, Дмитро Хоркін, Андрій Таранов, Дмитро Козлов.

Відповідно до закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», правління є виконавчим органом Суспільного Мовлення. За поданням голови правління наглядова рада Суспільного обирає членів правління строком на чотири роки відповідно до його статуту. Рішення про обрання членів правління Суспільного має бути мотивованим, з обґрунтуванням підстав, на основі яких наглядова рада надає перевагу одному кандидату перед іншим.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайтіsuspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Підпишіться на Суспільне Анонси на тій платформі, де вам зручно: телеграм або вотсап.

Фото — Мар'яна Боднар