Новини компанії

Листопад 23, 2023

Ангеліну Карякіну обрали членкинею новинного комітету ЄМС

У четвер, 23 листопада, радницю голови правління Суспільного Ангеліну Карякіну обрано членкинею новинного комітету Європейської мовної спілки шляхом таємного голосування делегатами від суспільних мовників-членів ЄМС.

Читайте також: Ірину Славінську обрали членкинею Радіокомітету ЄМС

Загалом обрано 9 членів комітету. Ними також стали представники зі Словенії, Нідерландів, Швеції, Іспанії, Грузії, Австрії, Німеччини та Британії.

«Новинний комітет опікується обміном інформаційним контентом, що його мовники надають один одному. Це ціла низка питань, які регулюють цей обмін — від редакційних до фінансово-адміністративних», — зазначає Ангеліна Карякіна.

Радниця голови правління Суспільного розповіла, що в останні роки комітет приділяв багато уваги питанням безпеки журналістів, запровадженню штучного інтелекту, напряму екологічної журналістики.

«Я сподіваюся, що моя редакційна експертиза, досвід роботи під час повномасштабної війни, а також мультимедійна трансформація ньюзруму стануть у пригоді. У нас цікавий склад комітету — це мовники з різними досвідами і пройденим шляхом, тож очікуємо на інтенсивну роботу», — прокоментувала Ангеліна Карякіна.

Читайте також: Вікторію Муровану обрали членкинею діджитал-комітету ЄМС

Напередодні Ангеліна Карякіна виступила на Асамблеї новин ЄМС. Спікерка зауважила, що на відміну від минулого року, коли українські медіа були більше зосереджені на змінах, спричинених повномасштабною війною, та пристосуванням до цих умов, цьогоріч робота редакцій в умовах війни вже стала новою нормою. Також вона зазначила, що суспільні мовники повинні повсякчас наголошувати, що насильство й війна не є нормальною реальністю.

Медіаменеджерка та журналістка Ангеліна Карякіна приєдналася до команди Суспільного у березні 2020 року. Вона опікувалася стратегічним плануванням та координацією всіх платформ насамперед із діджитал-платформою, відповідала за конвергентність процесів. У 2021 році Ангеліна Карякіна стала генеральною продюсеркою інформаційного мовлення Суспільного, яке розвивала протягом майже двох років. З 1 серпня 2023 року обіймає посаду радниці голови правління Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.