Новини компанії

Березень 10, 2023

Буча: розстріл на Києво-Мироцькій — прем’єра на телемарафоні

Розслідування Суспільного «Буча: розстріл на Києво-Мироцькій» про розстріл п'ятьох цивільних людей, серед яких молоді волонтери, які відвозили допомогу в притулок для тварин у Бучанському районі на Київщині, — покажуть 11 березня о 23:00 в ефірі цілодобового інформаційного марафону «Єдині новини #UAразом».

На місцевих каналах Суспільного документальний фільм «Буча: розстріл на Києво-Мироцькій» покажуть 12 березня о 20:00

Читайте також: «Крім зображення, у нас нічого не було»: Ганна Калаур про хід розслідування вбивств волонтерів у Бучі

Журналісти дослідили розстріли п’ятьох цивільних людей. Один із потерпілих лишився живим — лежав непритомним, решта четверо — загинули. Серед них волонтери, які відвозили допомогу в притулок для тварин у Бучанському районі на Київщині та місцевий житель. Усі дані, зібрані журналістами, — передали Головному управлінню СБУ в Києві та Київській області.

«Пів року ми не зупиняючись збирали докази у цьому розслідуванні. Це була надзвичайно складна і часом емоційно складна робота — перечитати сотні акаунтів, тисячі публікацій в російських соцмережах. Це розслідування, впевнена, буде надзвичайно корисним для слідства, яке ведеться у цій справі. А ми тим часом продовжуємо розслідувати воєнні злочини росіян в Україні», — розповіла шеф-редакторка розслідувань Суспільне Новини Інна Білецька

Над фільмом працювали: 

  • авторка — журналістка Анна Калаур;
  • редактори — Інна Білецька, Алла Садовник
  • режисер монтажу, композитор, автор графіки — Олександр Стратонов;
  • операторка-постановниця — Світлана Коваль;
  • режисер-консультант — Владислав Васильченко.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві мовники. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.