Новини компанії

Лютий 09, 2023

Тетяна Кисельчук достроково склала повноваження членкині правління Суспільного

Наглядова рада достроково припинила повноваження Тетяни Кисельчук, членкині правління Суспільного Мовлення, відповідальної за інформаційне мовлення та діджитал-платформи, у зв’язку з поданою нею заявою.

«Для мене було честю стати частиною реформи Суспільного в Україні», — зазначила Тетяна Кисельчук.

«Суспільному Мовленню дуже пощастило з Тетяною. Вона шість років віддала на реформування колишньої державної компанії й змогла побудувати “з нуля” напрям діджиталу у телерадіокомпанії. Я страшенно пишаюсь, що працював з нею, і дуже вдячний за її роботу і за той результат, якого досягло Суспільне завдяки їй», — подякував Микола Чернотицький, голова правління Суспільного Мовлення.

Читайте також: Рік попри все: Суспільне Мовлення у 2022 році

Тетяна Кисельчук — українська медіаменеджерка та продюсерка. У 2016 році була головною редакторкою та запустила безкоштовний освітній відеолекторій WiseCow.

До команди Суспільного Тетяна приєдналась влітку 2017 року як генеральна продюсерка просвітницького напряму. У січні 2019 року координувала президентські дебати. 

У травні 2019 року Тетяну Кисельчук призначено на посаду генпродюсерки діджитал-платформ Суспільного Мовлення. За час її керівництва був створений новинний сайт suspilne.media та розгалужена система дистрибуції соціальних мереж, яка налічує близько 200 сторінок. Показники діджитал-платформ зросли до 7 млн підписників, 6 млн читачів на сайті, майже 200 млн переглядів відео щомісяця. 

Паралельно координувала будівництво мультимедійного ньюзруму Newshouse 2.0 на Хрещатику, який був запущений у листопаді 2021 року. 

З 25 травня 2021 року Тетяна Кисельчук офіційно увійшла до складу правління Суспільного Мовлення й очолила напрям інформаційного мовлення та діджитал-платформ. 

Останній, воєнний рік, Тетяна, окрім новин та діджитал-платформ, координувала роботу регіонального мовлення та розбудову студій в різних містах України для диверсифікації ризиків, зумовлених великою війною.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві мовники. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Фото — Анастасія Мантач