Новини компанії

Жовтень 24, 2022

Прапор із підписом Залужного продали на аукціоні за 101 тисячу гривень

21 жовтня завершився благодійний аукціон, на якому продали Прапор України, підписаний Головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним.

Переможцем аукціону став чернігівський підприємець Владислав Москальчук. Він зробив ставку у 101 тисячу гривень в останню хвилину торгів.

«Дякую ЗСУ, дякую величезне хлопцю, який збив ці дві ракети. Те, що він врятував одне життя чи 10 життів, дай Бог, ми про це не будемо більше ніколи знати», — говорить Владислав Москальчук

Читайте також: Вбиті росією. На Суспільному стартує проєкт пам’яті «Меморіал»

Аукціон спільно проводили Суспільне Чернігів та благодійний фонд «Це моє місто»

За зібрані кошти придбають рації. Частина з них — для підрозділу бійця Дмитра Шумського, який 10 жовтня збив дві російські крилаті ракети, що летіли на Чернігів. Відеосюжет про нього дивіться на ютуб-каналі Суспільне Чернігів. Друга частина — для артилеристів 46-ї бригади, де служать захисники із Чернігова.

Це був уже третій благодійний аукціон команди Суспільне Чернігів. Раніше вдалося продати прапори Чернігова та області із підписом Президента України, та частину кабіни російського СУ-34. У підсумку команді вдалося передати ЗСУ 271 тисячу 43 гривні.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії

У Чернігівській області — це телеканал Суспільне Чернігів та Українське Радіо «Чернігівська хвиля». 

Дивитися Суспільне Чернігів можна в ефірі та онлайн на сайті філії. Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах: