Вересень 29, 2022
«Моя історія війни» — розповіді українців у подкасті Суспільне Запоріжжя
Суспільне Запоріжжя запустило подкаст «Моя історія війни». Герої аудіопроєкту — українці, життя яких змінила повномасштабна війна: хтось опинився в окупації, хтось був змушений змінити роботу чи втратив близьких.
«Час зазвичай настільки швидкоплинний, практично зупинився тієї страшної лютневої ночі. Так, минають дні, сезони, але на календарі в більшості з нас — 24 лютого. Для українців війна — одна велика трагедія на всіх. І все ж, у кожного з нас свої пережиті жахи, свої спогади, своє сприйняття подій. Власне, саме це ми й прагнемо зберегти, щоб через особисті історії розповісти, відчути, пережити біль нації», — говорить редакторка Українського Радіо Запоріжжя Юлія Сафронова.
Читайте також: Про пошук зниклих безвісти — інтерв’ю Олега Котенка для «Суспільне. Спротив»
Разом із героями подкасту журналісти сумують і радіють, згадують, як було, і будують плани на майбутнє.
«Як часто ви бачите чоловіків, котрі плачуть? Як часто ви підходите до незнайомих і обіймаєте? Як часто у вас тремтять руки від почутого? У мене так щоразу, коли пишемо подкаст. Ще не було, щоб його герої не плакали. Але при цьому в очах кожного з них — надія. Всі вірять в нашу перемогу і в ЗСУ. Ці історії — маяк до свого дому та родини. Це спогади, емоції та реалії», — каже редактор Українського Радіо Запоріжжя Олександр Пашненко.
Читайте також: Український рок на Суспільному — квартирник гурту «Пес Дюк» з Івано-Франківська
На момент запуску подкасту «Моя історія війни» команда уже записала 10 епізодів. Тих, хто готовий розповісти свою історію, автори проєкту зустрічають чи не щодня, тому робота над подкастом продовжуватиметься.
«Історій багато, і чим більше ми їх назбираємо, тим краще, але вже зараз можемо сказати — це не 10 і не 20. Світ повинен знати всю правду. Поки що плануємо випускати по кілька епізодів на тиждень», — пояснює редакторка Українського Радіо Запоріжжя Поліна Снєжина.
Слухати подкасти «Моя історія війни» ви можете в будь-який час на платформах Anchor, SoundCloud, Apple Podcasts, Google Подкасти та MEGOGO.
Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.
Оперативні новини Запоріжжя шукайте на діджитал-платформах: