Новини компанії

Вересень 06, 2022

Другий сезон токшоу «Інструкція. Війна» — відтепер у форматі подкастів

Другий сезон світоглядного токшоу «Інструкція. Війна» з Іваном Семесюком, окрім ютуб-каналу «Антропологія», відтепер також виходитиме на платформах Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, SoundCloud, Anchor, Megogo Audio у форматі подкастів. Автор проєкту разом з гостями — експертами в різних сферах життя — розбиратиметься, хто такі українці, що таке свобода та як нею правильно користуватися. На основі інтерв’ю Іван Семесюк писатиме «інструкцію» життя для українців в умовах війни. 

Читайте також: «Інструкція. Війна» — на Суспільному стартує другий сезон токшоу про українську ідентичність

У другому сезоні «Інструкція. Війна» Павло Клімкін розповідає про емоційну дипломатію, розпад рф, ядерну зброю та, глобальне українство. Наріман Алієв — про кримську автономію, кіно про війну й деколонізацію кінофестивалів. Про антицивілізацію, пострадянські диктатури, російських «інтелектуалів» говорить Лариса Якубова.

Стежте за новинками подкастів Суспільного і не тільки у телеграм-каналі Суспільне Подкасти.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media, а також в соцмережах Telegram, Facebook, Instagram, Youtube, Viber та Twitter англійською мовою для міжнародної аудиторії. 

Стежте за анонсами наступних серій, стікерами, хайлайтами з випусків та кадрами з бекстейджу зйомок токшоу «Інструкція. Війна» у соцмережах: