Новини компанії

Березень 11, 2022

День відновлення незалежності Литви присвятили боротьбі українців за свободу

11 березня у Литві, яка святкуватиме День відновлення незалежності, програму пам’ятних заходів присвятять боротьбі України та її народу за свободу. Пряма трансляція з події буде доступна о 19:00 на сторінках Суспільне Культура в соцмережах YouTube та Facebook.

Читайте також: 9 березня у Швейцарії оголосили Національний день солідарності з Україною

Литовський суспільний мовник LRT транслюватиме подкасти двох концертів «Свобода сяє» та «Сильні разом». Кошти, зібрані під час концертів, будуть спрямовані на підтримку України.

О 19:00 LRT TELEVISION транслюватиме концерт литовських сучасних артистів «Свобода сяє», організований Вільнюською міською радою з Кафедральної площі у Вільнюсі.

Пізніше на LRT TELEVISION відбудеться концерт солідарності з Україною «Сильні разом», організований Литовським національним театром опери та балету. У програмі прозвучать твори литовських та українських композиторів і виконавців, а також симфонічний оркестр та хор Національного театру опери та балету. Цей концерт буде доступним по всій Європі на каналі ARTE TV.

Також о 19:30 українська співачка кримськотатарського походження JAMALA заспіває на благодійному ефірі телешоу «Голос Литви» на арені Avia Solutions Group у Вільнюсі. Усі гроші, зібрані від SMS-голосування, передадуть українським воїнам. 

Нагадаємо, Суспільне мовлення продовжує спільний інформаційний марафон з усіма медіагрупами країни — UAразом, що транслюється на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА

Інформаційний марафон Суспільного продовжується одночасно на: