Новини компанії

Лютий 16, 2022

Alina Pash не представлятиме Україну на Євробаченні-2022 — Оргкомітет Національного відбору

Сьогодні, 16 лютого, на позачерговому засіданні Організаційний комітет Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 ухвалив рішення про припинення участі у Відборі Alina Pash. Співачка не представлятиме Україну на Євробаченні-2022.

Пункт 3.4. Правил Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення–2022 передбачає, що у разі встановлення Суспільним факту подання учасником недостовірної інформації або приховання інформації чи інших істотних обставин щодо учасника, Суспільне має право припинити участь у Відборі учасника в будь-який час. 

Підставою для прийняття такого рішення Оргкомітетом стала офіційна відповідь Державної прикордонної служби від 16.02.2022 року щодо недостовірності інформації, яка була надана Суспільному мовнику. 

Артистка висловила згоду з таким рішенням.

Відзначимо, що Суспільний мовник керується виключно законодавством України та Правилами Нацвідбору

Згідно з пунктом 3.4 Правил «у випадку припинення Суспільним участі у Відборі учасника, який визначений / оголошений переможцем Відбору, Суспільне має право прийняти рішення про визначення представника від України на Конкурсі з числа інших фіналістів».

Нагадаємо, що 12 лютого відбувся фінал Національного відбору учасника від України на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2022». У фінальному концерті виступили 8 учасників-фіналістів. За результатами голосування членів журі й глядачів перемогу здобула  Alina Pash, яка отримала 15 балів.