Новини компанії

Грудень 06, 2021

Андрія Таранова обрали новим членом правління Суспільного

Сьогодні, 6 грудня, Наглядова рада Суспільного мовлення обрала Андрія Таранова новим членом правління, відповідальним за маркетинг. 15 членів Наглядової ради проголосували «за», один «проти». Голова Наглядової ради Суспільного Світлана Остапа підпише з ним контракт терміном на 4 роки.

Читайте також: Як пройшов медіадіалог з ФРН, Вірменією, Грузією та Молдовою на Суспільному

Андрій Таранов має значний досвід консультанта з маркетингу та зв'язків із громадськістю. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, за напрямом зв'язків із громадськістю та факультет міжнародних відносин в Інституті міжнародних відносин. Викладав курси маркетингових комунікацій та реклами в Інституті міжнародних відносин. 

У 2004–2005 роках працював консультантом з маркетингу та зв'язків із громадськістю на телеканалі «СТБ». У 2005 році заснував незалежну експертну групу «Kwendi», яка надає консультаційні послуги з медіааудиту, маркетингу і стратегій для ЗМІ у Центральній Європі та Середній Азії. 

У 2015 році Андрія Таранова обрали депутатом Київської міської ради, а також він увійшов до складу постійної комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики. В листопаді 2019-го склав повноваження депутата Київради за власним бажанням. 

Читайте також: На Суспільному обрали трьох членів Редакційної ради

Відповідно до закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», правління є виконавчим органом АТ «НСТУ». За поданням голови правління Наглядова рада НСТУ обирає членів правління строком на чотири роки відповідно до Статуту НСТУ. Рішення про обрання членів правління НСТУ має бути мотивованим, з обґрунтуванням підстав, на основі яких Наглядова рада НСТУ надає перевагу одному кандидату перед іншим.

До складу правління НСТУ входять: Тетяна Кисельчук, Родіон Кочубей, Дмитро Хоркін, Ярослав Лодигін, Дмитро Козлов.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.