Новини компанії

Грудень 01, 2021

На Суспільному обрали трьох членів Редакційної ради

У середу, 1 грудня, провели довибори трьох членів і членкинь до складу Редакційної ради Суспільного на конференції редакційних рад регіональних підрозділів АТ «НСТУ».

Термін каденцій трьох попередніх представників Редакційної ради Суспільного — представниці Українського радіо Юлії Шелудько, представника Суспільного Тернополя Ігоря Бенцала та представника Суспільного Волині Костянтина Лоцмана — закінчилися у листопаді 2021 року.

Читайте також: На Суспільному відбулося схвалення нового Колективного договору 2021–2026

На другий термін переобрали двох членів: представницю Українського радіо Юлію Шелудько та представника Суспільного Тернополя Ігоря Бенцала. Для представника Суспільного Черкас Івана Лили, якого обрали на довиборах, це перша каденція. 

Строк повноважень представників Редакційної ради Суспільного — 4 роки. Три новообрані члени працюватимуть до грудня 2025 року. 

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.