Новини компанії

Травень 20, 2021

Наглядова рада затвердила склад правління Суспільного

20 травня Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України обрала членів правління НСТУ. До його складу увійшли: Тетяна Кисельчук, Родіон Кочубей, Дмитро Хоркін та Ярослав Лодигін

Читайте також: Люди реформ. Правління: як з державних медіакомпаній створити незалежний Суспільний мовник

Кандидатуру Інни Гребенюк голова правління НСТУ Микола Чернотицький зняв ще до представлення на голосування Наглядовою радою. Контракти нинішніх членів правління — відповідального за платформу телебачення Ярослава Лодигіна та відповідального за платформу радіо Дмитра Хоркіна — залишаються чинними ще на два роки.

Засідання провели за наявності кворуму. Для обрання членом правління кожен кандидат мав набрати щонайменше 8 голосів. По кожному кандидату члени Наглядової ради голосували індивідуально шляхом відкритого голосування.

Тетяна Кисельчук — відповідатиме за інформаційне мовлення та диджитал-платформу (13 голосів).

Родіон Кочубей — очолить напрям операційної діяльності НСТУ (10 голосів).

На початку засідання голова правління Суспільного Микола Чернотицький представив кандидатів у члени правління НСТУ. Кожен з них коротко представив стратегію роботи по своєму напряму на наступні 4 роки.

Нагадаємо, відповідно до закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», правління є виконавчим органом АТ «НСТУ».

За поданням голови правління Наглядова рада НСТУ обирає членів правління строком на чотири роки відповідно до Статуту НСТУ. Рішення про обрання членів правління НСТУ має бути мотивованим, з обґрунтуванням підстав, на основі яких Наглядова рада НСТУ надає перевагу одному кандидату перед іншим.