Новини компанії

Вересень 23, 2021

Радіо Культура оголошує конкурс на розроблення та написання сценаріїв для радіопроєкту «Радіодетектив»

Національна суспільна телерадіокомпанія України оголошує мистецький конкурс на розроблення та написання сценаріїв для радіопроєкту «Радіодетектив», який виходить на Радіо Культура.

«Радіодетектив» – цикл літературних радіопередач, які створені на основі детективних творів відомих українських і зарубіжних письменників. Загальний хронометраж однієї передачі – 30 хвилин. Переможець до кінця року має написати 10 сценаріїв, які стануть основою для циклу радіопередач. Їхнє подальше виробництво передбачатиме художнє начитування сценаріїв.

У конкурсі можуть брати участь фізичні особи-підприємці, а також юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм. Кожен учасник має право подати лише один проєкт.

Учасники мистецького конкурсу подають проєкти з усіма документами в електронному вигляді на електронну адресу radio.culture.ukraine@gmail.com, зазначивши в темі листа «Пропозиція для участі в Мистецькому конкурсі радіопроєкту «Радіодетектив».

Телефон для довідок з питань умов та вимог конкурсу +38 (044) 239-63-53.

Контактна особа: Ірина Корнієнко.

Приймання проєктів на конкурс «Радіодетектив» триває 14 календарних днів з 23 вересня по 06 жовтня 2021 року. Визначення переможця відбудеться не пізніше 31 грудня 2021 року.

Детальні умови участі в конкурсі можна дізнатись за посиланням.

Радіо Культура – єдина українська радіостанція, що висвітлює лише культурну тематику, пропонує аудиторії високоякісний різножанровий контент культурно-мистецького спрямування. Має загальнонаціональне покриття, мовить не лише у FМ-діапазоні, а й у середньохвильовому діапазоні, у дротовій мережі, на супутнику та через Інтернет (сайт ukr.radio, фейсбук-сторінка Радіо Культура, мобільний додаток suspilne.radio).