Новини компанії

Вересень 22, 2021

Понад сотню заявок надіслали на участь у нацвідборі на Дитяче Євробачення

Суспільний мовник отримав 118 заявок від охочих взяти участь у Дитячому Євробаченні-2021. Серед охочих представити Україну у Парижі — три колективи та 115 сольних виконавців.

Читайте також: Документальний серіал «Сильна» на UA: ПЕРШИЙ — про роль жінок у реабілітації захисників України

До 5 жовтня Оргкомітет визначить від 12 до 16 фіналістів серед учасників, чиї заявки відповідають умовам Положення. Конкурсанти, які на першому етапі виконували не власні пісні, отримають для фіналу нову оригінальну пісню від Суспільного.

Після цього, щоб визначити переможця національного відбору на Дитяче Євробачення-2021, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА проведе фінал у форматі телевізійного концерту. Долю фіналістів будуть вирішувати професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.

Зазначимо, Суспільний мовник продовжив мистецький конкурс на створення пісні для учасників національного відбору Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021 до 26 вересня.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА транслюватиме фінал Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021, який відбудеться 19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена.