Оголошення про проведення мистецького конкурсу на виробництво музичного твору для виконання переможцем Нацвідбору Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021

Вересень 01, 2021

Оголошення про проведення мистецького конкурсу

Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголошує мистецький конкурс на виробництво (створення) музичного твору для виконання переможцем Національного відбору Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021 (далі-ДПКЄ-2021).

Опис проєкту

Створення пісні представника України на ДПКЄ передбачає повний цикл надання послуг з виробництва, а саме: збір ідей проєкту, складання вербального та музичного тексту, аранжування, звукозапис, аудіомікшування записаної композиції, мастеринг звуку.

Переможець власними силами створює аранжування пісні й надає АТ «НСТУ»:

 • фонограму «мінус» у форматах «мікс» та «мультитрек»;
 • за потреби — спільне опрацювання фонограми «мінус» та «мультитрек» з фіналістами Національного відбору ДПКЄ-2021 (до 16 учасників);
 • фонограму «плюс» та мультитрек у разі перемоги пісні в Національному відборі ДПКЄ-2021.

Напрями конкурсу: створення музичного твору для виконання переможцем Національного відбору Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021.

Орієнтовний хронометраж пісні: не менше ніж 2 хвилини 30 секунд та не більше ніж 3 хвилини.

Використання іноземних мов: не більше 40% тексту пісні іноземною мовою згідно з правилами Європейської мовної спілки;

Текст і музика пісні є оригінальними (не є кавером на іншу/і пісню/і).

Пісня не оприлюднювалася, не видавалася, не була доступною для громадськості, наприклад (але не обмежуючись) на онлайн-відеоплатформах, у соціальних мережах або в (напів-)відкритих для загального доступу базах даних, та/або не виконувалася публічно, повністю або частково (у тому числі текст окремо від музики чи навпаки), і не була використана в жодних комерційних цілях.

Категорія конкурсу: 100% замовлення АТ «НСТУ» (переможець конкурсу передає (відчужує) всі майнові права інтелектуальної власності АТ «НСТУ»).

Дата виконання робіт: 3 жовтня 2021 року.

Умови оплати робіт: післяплата за кожним з етапів, визначених в договорі з переможцем конкурсу.

Для участі в Конкурсі кандидати повинні в період з 01 вересня 2021 року по 13 вересня 2021 року (включно) заповнити форму реєстрації на участь у мистецькому конкурсі та подати наступні документи:

 • контактні дані кандидата (назва, виробник, автори);
 • скан-копії документів про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності кандидата;
 • демоверсія пісні та її текст з додержанням умов творчого та/або технічного завдання Мистецького конкурсу, визначених оголошенням;
 • інформація про досвід учасника (посилання на попередні роботи);
 • кошторис витрат з урахуванням всіх податків та зборів;
 • орієнтовний план виробництва.

Мета проведення конкурсу: визначення переможця мистецького конкурсу, з яким буде укладена угода на надання послуг.

Мистецький конкурс проводиться згідно з наказом АТ «НСТУ» №630 від 30.08.2021 «Про проведення дирекцією телебачення АТ «НСТУ» Мистецького конкурсу на виробництво (створення) музичних творів для участі в національному відборі Дитячого пісенного конкурсу Євробачення – 2021 р.» та відповідно до Порядку проведення мистецького конкурсу дирекцією телебачення АТ «НСТУ» для виробництва (створення) музичних творів для участі в національному відборі Дитячого пісенного конкурсу Євробачення - 2021».

До уваги кандидатів/учасників конкурсу!

Звертаємо Вашу увагу, що з переможцями конкурсу будуть укладені угоди шляхом застосування переговорної процедури згідно ст. 40 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі». Кандидат має відповідати одному або декільком кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

У випадку, якщо переможець конкурсу планує залучати до виконання робіт чи послуг субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, переможець має надати повне найменування та місцезнаходження кожного суб’єкта господарювання, який буде залучений переможцем. АТ «НСТУ» має перевірити таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині першій Закону України «Про публічні закупівлі».

Подавати проєкти для участі у конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, зареєстрованих в Україні, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи-підприємці.

Проєкти, що подаються на конкурс, мають відповідати зазначеним нижче вимогам.

Технічні вимоги до матеріалу

1. Фонограма «мінус» з м'яким мастерингом — формат файлу wav, 16 біт, 44,1 кГц.

2. Фонограма «плюс» з мастерингом — формат файлу wav, 16 біт, 44,1 кГц.

3. Караоке-версія пісні (мінус з бек-вокалом) — формат файлу: wav, 16 біт, 44,1 кГц.

4. Мультитрек згідно з технічними вимогами ЄМС (вимоги будуть надані переможцю мистецького конкурсу до моменту укладення угоди).

5. Текстовий опис мультитреку (вимоги будуть надані переможцю мистецького конкурсу до моменту укладення угоди).

Етапи конкурсу

Конкурс відбуватиметься у два етапи:

І. Попередній відбір

Проєкти оцінюють за такими критеріями:

 • відповідність творчому та/або технічному завданню Мистецького конкурсу, визначених оголошенням;
 • оригінальність пісні;
 • мелодична та гармонічна виразність;
 • обсяг фінансування.

ІІ. Презентаційна сесія (пітчинг)

Проєкти оцінюють за такими критеріями:

 • відповідність пісні сучасним музичним трендам;
 • літературна якість тексту пісні;
 • якість фонограми;
 • досвід Кандидата;
 • маркетинговий потенціал;
 • відповідність кошторису витрат масштабу проєкту.

Загальні конкурсні вимоги

 • Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою.
 • Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе учасник конкурсу.
 • Рішення АТ «НСТУ» про невідповідність умовам конкурсу оскарженню не підлягає.
 • Кожен учасник конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують право інтелектуальної власності будь-якої особи, зокрема майнові та особисті немайнові авторські та суміжні права третіх осіб.
 • Учасник конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку АТ «НСТУ» гарантує захист наданої інформації учасника конкурсу.

Запитання щодо умов проведення конкурсу надсилайте на адресу pitching@suspilne.media.