Новини компанії

Вересень 15, 2021

Про нову хвилю коронавірусу та інноваційні ліки — сьогодні у «Здоровій політиці» на Українському радіо

Епідеміологічну ситуацію в Україні й прогнози лікарів щодо чергової хвилі коронавірусу обговорюватимуть сьогодні, 15 вересня, у спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на Українському радіо. Гість студії — епідеміолог, заслужена лікарка України Людмила Мухарська

Початок — о 19:10.

Читайте також: Найцікавіші події й заходи фестивалю 28 BookForum — на всіх платформах Суспільного

Ведуча разом з гостею обговорить встановлені Урядом карантинні норми та їх ефективність, ймовірність стрімкого поширення нових штамів коронавірусу та перспективи запровадження нового локдауну.

Окрім того, в програмі йтиметься про складнощі вакцинації в Україні, міфи про щеплення, нові ліки проти ковіду, закуплені МОЗ, та освітній процес під час пандемії.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.