Новини компанії

Вересень 13, 2021

Нацвідбір на Дитяче Євробачення-2021 — встигни подати заявку

На Суспільному останній тиждень приймання заявок на участь у національному відборі на Дитяче Євробачення-2021. Всі охочі віком від 9 до 14 років можуть подати заявку із власною оригінальною піснею або із запропонованою на вибір Суспільним до 19 вересня.

Читайте також:

«Цього року Євробачення відбудеться у Франції. У тебе є шанс представити Україну у Парижі на наймасштабнішому пісенному конкурсі. Якщо ти хочеш стати зіркою — подавай заявку та бери участь», — закликає представниця України на Дитячому Євробаченні-2018 Дарина Красновецька.

На першому етапі всі охочі мають заповнити й подати заявку на сайті нацвідбору junior.eurovision.ua. Участь у нацвідборі можуть узяти діти від 9 до 14 років.

Для забезпечення рівних умов участі у національному відборі Суспільне надає можливість учасникам подати відеозапис виконання власної пісні або на вибір:

  • української народної пісні;
  • пісні представників України на Дитячих пісенних конкурсах Євробачення 2015–2020 років;
  • пісні Суспільного;
  • вокалізу.

Серед заявок, які відповідають умовам Положення, буде визначено від 12 до 16 фіналістів. Учасники, які на першому етапі надали відеозапис з виконанням не власної пісні, отримають для фіналу нову оригінальну пісню від Суспільного.

Далі, щоб визначити переможця національного відбору на Дитяче Євробачення-2021, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА проведе фінал у форматі телевізійного концерту. Долю фіналістів будуть вирішувати професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.

Зазначимо, 13 вересня завершується приймання заявок від авторів пісень у межах мистецького конкурсу на пісню для національного відбору Дитячого Євробачення-2021.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА транслюватиме фінал Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021, який відбудеться 19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена.