Новини компанії

Вересень 01, 2021

Суспільне оголосило конкурс на пісню для Дитячого Євробачення-2021

Суспільний мовник оголосив мистецький конкурс на створення пісні для учасників національного відбору Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021. Приймання заявок розпочалося 1 вересня й триватиме до 13 вересня.

Читати також: Суспільне оголошує нацвідбір на Дитяче Євробачення-2021

Серед основних вимог до конкурсної пісні:

  • не оприлюднювалася та не виконувалася раніше, наприклад, на онлайн-відеоплатформах, у соціальних мережах або в (напів-)відкритих для загального доступу базах даних, та/або не виконувалася публічно, повністю або частково (у тому числі текст окремо від музики чи навпаки);
  • оригінальний текст і музика;
  • переважно україномовний текст (до 40% тексту може бути іншими мовами згідно з правилами Європейської мовної спілки);
  • тривалість — не менше ніж 2 хв 30 сек. та не більше ніж 3 хв.

З детальними вимогами до пісні та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням

Для участі в мистецькому конкурсі до 13 вересня включно всі охочі мають надіслати заявку на участь разом із файлами, оформленими відповідно до вимог мистецького конкурсу.

Подавати проєкти для участі у конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, зареєстрованих в Україні, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи-підприємці. 

З переможцем мистецького конкурсу на пісню для Дитячого Євробачення-2021 укладуть договір на надання послуг зі створення пісні та про передачу прав на пісню. Роботи зі створення пісні мають бути завершені не пізніше за 3 жовтня 2021 року.

Зазначимо, 30 серпня Суспільний мовник розпочав приймання заявок на участь у національному відборі на Дитяче Євробачення-2021, яке триватиме до 19 вересня. Концерт-фінал національного відбору та обрання представника України для міжнародного конкурсу має відбутися у жовтні 2021 року.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА транслюватиме фінал Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021, який відбудеться 19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена.