Новини компанії

Липень 19, 2021

Марія Фрей: Де молодь споживає контент та як про себе заявити в медіапросторі

Який контент споживає молодь, що спонукає дотримуватися інформаційної гігієни та як увірватись у медіапростір — про все це у п’ятницю, 16 липня, розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення на Суспільному Марія Фрей під час круглого столу, який відбувся онлайн у межах національного конкурсу «Молодіжна столиця України».

Читайте також: Голова Офісу Ради Європи в Україні Стен Ньорлов зустрівся з командою Суспільного у Львові

За словами Марії Фрей, яка також є представницею Наглядової ради національного конкурсу «Молодіжна столиця України», щороку час перебування молоді в інтернеті зростає, і на сьогодні складає понад 7 годин на день.

«Зараз усі міжнародні дослідження фіксують зростання скрінтайму, який проводить молода людина до 18 років зі своїм мобільним гаджетом. На кінець 2019 року в США середній час скрінтайму для дитини й підлітка на споживання контенту складав 7 годин 22 хвилини. І це не рахуючи те, що також відбувається навчальний процес. Це означає, що молодь постійно перебуває в онлайн-просторі. Та попри зростання тривалості скрінтайму для молодих людей, кількість кріейторів, тих, хто виробляє контент, серед них не зростає. Але ми сподіваємось, що це з часом зміниться», — розповіла Марія Фрей.

Вона додала, що пріоритетом для молоді залишаються соціальні мережі та стрімінгові платформи, де можна дивитись контент у зручний для себе час. Натомість інформаційний контент — не на першому місці у переліку їхніх уподобань.

Під час обговорень генеральна продюсерка регіонального мовлення на Суспільному виокремила основні практичні поради для молоді, які планують заявити про себе публічно та, зокрема, податись на конкурс «Молодіжна столиця України-2022».

«Якщо про вас не знає гугл, про вас, мабуть, не знає ніхто. Тому основна порада для тих, хто хоче просувати себе та свій проєкт в інтернет- та медіапросторі, — продукувати унікальний контент, який викликає емоції. А інформацію подавати простими словами, без чиновницьких штампів, — зазначила Марія Фрей. — Таким успішним прикладом назву регіональні філії Суспільного, які на діджитал-платформах публікують кепшн-відео про унікальні відкриття, подорожі регіонами та людей, які створюють щось своїми руками. Наші діджитал-платформи є мільйонниками у цьому напрямі».

Учасниками онлайн-заходу на тему культурного виміру молодіжної політики в Україні також стали:

  • Кшиштоф Становський, директор Центру міжнародної співпраці, м. Люблін;
  • Богдан Гой, архітектор, проєкт «Порохова Вежа»;
  • Наргіс Мохд, молодіжна делегатка до ООН 2019.

Зазначимо, захід проводиться у межах конкурсу «Молодіжна столиця України», організованого Міністерством молоді та спорту України, Українським інститутом міжнародної політики та Національної молодіжної ради України за підтримки Hanns Seidel Stiftung Ukraine.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.