Новини компанії

Травень 07, 2021

«Дорога до Токіо» — покаже все про Олімпійські ігри на UA: ПЕРШИЙ

У неділю, 16 травня, о 21:25 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ стартує передолімпійський проєкт «Дорога до Токіо». Програма виходитиме в ефір щонеділі впритул до початку Олімпійських ігор у Токіо-2020.

Читайте також: UA: ПЕРШИЙ покаже фінал Кубка України з футболу 2020–2021

Проєкт «Дорога до Токіо» — путівник кожного вболівальника до наймасштабнішої спортивної події року — літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020. Щотижня на глядачів чекатимуть останні новини про підготовку українських спортсменів до ігор, ексклюзивні коментарі учасників олімпійської команди, а також захопливі історії про олімпійські види спорту. Журналісти Суспільного розкриють секрети підготовки до прийдешньої Олімпіади й покажуть усі родзинки, які підготували організатори змагань для вболівальників.

Ведучими проєкту «Дорога до Токіо» стануть спортивна журналістка Суспільного та ведуча програми «Спорт» Дар’я Кузнецова та журналіст Дмитро Лазуткін.

«Ми ставимо собі за мету підготувати глядацьку аудиторію до перегляду олімпійських трансляцій: поближче познайомити її з учасниками великої Олімпійської команди України, розкрити особливості та нюанси олімпійських видів спорту, — розповідає головна редакторка спортивних програм UA: ПЕРШИЙ Олена Кузнецова. — Це допоможе вболівальникам легше зорієнтуватися у майбутньому вирі олімпійських подій, відчути себе безпосередніми учасниками найяскравішого світового свята спорту».

Дивіться програму «Дорога до Токіо» щонеділі з 16 травня, о 21:25 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та у мобільному застосунку suspilne.tv.

Зазначимо, що літні Олімпійські ігри у Токіо-2020 відбудуться з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Офіційним транслятором змагань в Україні є суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ. Спортивна редакція Суспільного мовника вирушить до Токіо, щоб висвітлити наймасштабнішу подію 2021 року.

Нагадаємо, з понеділка по п'ятницю о 15:10 та 21:35 на Суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ виходить програма «Спорт».