Новини компанії

Квітень 20, 2021

П’ять проєктів перемогли у конкурсах Суспільного на виробництво контенту для дітей і підлітків

Сьогодні, 20 квітня, Суспільне оголосило переможців мистецьких конкурсів на виробництво контенту для дітей і підлітків. Відповідно до Порядку проведення, мистецькі конкурси складалися з кількох етапів: попередній відбір, пітчинг і захист. Усього в конкурсах узяло участь 44 проєкти. За результатами усіх етапів перемогу здобули 5 українських компаній-виробників. Проте у виробництво зайде чотири. Конкурси проводилися за наступними напрямами:

1. Аудіовізуальний продукт для дітей «Я пізнаю світ».

Тематична сесія конкурсу — пізнавальний анімаційний серіал з наскрізними яскравими героями, створений для глядачів дошкільного віку. За допомогою простих і зрозумілих сюжетів малюки дізнаються повсякденні, але важливі речі про світ: базові навички догляду за собою, основи лічби, перші соціальні навички, взаємодія з тваринами тощо. Контент має відповідати Концепції дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ».

Перемогу в конкурсі здобули:

  • ТОВ «МАРКУС ФІЛЬМ». Продюсер Віталій Хало, режисер Дмитро Лісенбарт.
  • ТОВ «САНСТОРІС». Продюсерка Ірина Маламуж, режисер Олег Маламуж.

Читайте також: Відомий переможець конкурсу на часткове виробництво мультимедійного проєкту «Позиція»

2. Аудіовізуальний продукт для дітей

Тематична сесія конкурсу — аудіовізуальний продукт (контент), створений для глядачів дошкільного віку з пріоритетною дистрибуцією на цифрових платформах у форматах: анімаційний серіал, шоу-програма з елементами анімації, влог тощо. Контент має відповідати Концепції дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ».

Перемогу в конкурсі здобули:

  • ТОВ «ГРІН ПІНГВІН МЕДІА». Продюсерка Ірина Тараненко, режисерка Марина Бородіна.
  • ТОВ «НРАВІТСЯ ПЛЕНЕТ» (студія «Мамахохотала»). Продюсер Григорій Шевченко, режисерка Анна Розенгурт.

3. Аудіовізуальний продукт для підлітків

Тематична сесія конкурсу — аудіовізуальний продукт (контент), створений для глядачів підліткового віку з пріоритетною дистрибуцією на цифрових платформах у форматах: влог, вебсеріал, інста-драма, анімаційний серіал, шоу-програма з елементами анімації тощо. Контент має відповідати Концепції дитячого та підліткового мовлення АТ «НСТУ».

Перемогу в конкурсі здобули:

ТОВ «ЯРКІ». Продюсерка Яна Паламаренко, режисер Роман Кепкало.

За умовами конкурсу, переможці отримують можливість створити контент, який з'явиться на цифрових платформах АТ «НСТУ» до кінця 2021 року.

«Створення дитячого медіаактиву є однією зі стратегічних цілей Суспільного на 2021 рік, а його успіх залежить від контенту, який ми запропонуємо аудиторії. Підбиваючи підсумки мистецьких конкурсів, можемо впевнено сказати, що перемогу здобули конкурентоспроможні проєкти досвідчених компаній-виробників.

Прикро, та один з переможців, а саме проєкт від ТОВ "ЯРКІ" не буде запущений у виробництво у 2021 році, це пов’язано з неможливістю Суспільного вступати у копродукцію з виробниками контенту. Сподіваємося, ситуація зміниться на законодавчому рівні вже найближчим часом», — прокоментувала результати Мистецьких конкурсів генеральна продюсерка цифрових платформ Тетяна Кисельчук.

Команда Суспільного щиро дякує учасникам мистецьких конкурсів за участь та сподівається на плідну співпрацю в майбутньому.