Новини компанії

Квітень 13, 2021

Відомий переможець конкурсу на часткове виробництво мультимедійного проєкту «Позиція»

Команда Суспільного мовника вітає фізичну особу-підприємця Смоголя Максима Андрійовича з перемогою в мистецькому конкурсі на часткове виробництво проєкту «Позиція» для UA: Радіо Промінь.

Читайте також: Дмитро Хоркін: Суспільне радіо уважно стежить за дотриманням професійних та етичних стандартів у своїх програмах

Конкурсна комісія з організації та проведення мистецького конкурсу високо оцінила роботу, представлену переможцем. Разом зі своєю творчою командою він вже готується приєднатися до команди UA: Радіо Промінь для виробництва щоденного проєкту «Позиція» — мультимедійного програмного елемента у відео- та аудіоформаті для діджитал- і радіоплатформ Суспільного мовника, в якому українські діячі музичного світу коментуватимуть резонансні новини України та світу.

Команда Суспільного мовника висловлює вдячність усім учасникам мистецького конкурсу за участь і неймовірні конкурсні проєкти.

Інформуємо, що АТ «НСТУ» протягом 2021 року проводить низку мистецьких конкурсів для радіоканалів UA: Українське радіо та UA: Радіо Промінь, в яких ви також можете взяти участь.