Оголошення про проведення мистецького конкурсу на виробництво (часткове) проєкту «Позиція» для радіоканалу «Радіо «Промінь»

Березень 10, 2021

        З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України»
 
ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

на виробництво (часткове) проєкту «Позиція» для радіоканалу «Радіо «Промінь» дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ»

Мета мистецького конкурсу на виробництво (часткове) проєкту «Позиція» для радіоканалу «Радіо «Промінь» дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ» – пошук найкращих творчих ідей для виробництва мультимедійного щоденного програмного елементу, органічно проєктованого в діджитал та радіо, з коротким хронометражем та за участі відомих українських музикантів для радіоканалу «Радіо «Промінь» дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ».

Радіоканал «Радіо «Промінь» — перше музичне радіо в Україні (в ефірі з 1955 року), мовить 24 години на добу. Це музично-інформаційний канал – 60% музики (музика українська), 40% розмов. Передачі присвячені актуальним темам політики, економіки, культурно-мистецького життя. Частина радіоконтенту має інформаційно-розважальне спрямування.

«Позиція» — мультимедійний щоденний програмний елемент короткого хронометражу (до 2 хвилин) у форматі відео для платформ діджитал та радіо. Являє собою озвучену ведучими (запропонованими учасником) резонансну новину України та світу і вільний коментар відомих українських музикантів з приводу озвученої новини. Слоган проєкту — світ, наповнений сенсами. Планується до виходу в ефір один раз на тиждень орієнтовно об 11 годині з повторами.

Умови участі у Мистецькому конкурсі

У Мистецькому конкурсі мають право брати участь юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи – підприємці (3 група) (далі – Учасники).

Кожен Учасник має право подати лише один проєкт для участі в Мистецькому конкурсі. У разі подання Учасником декількох проєктів розглядатиметься проєкт, що надійшов першим, або другий проєкт – у разі офіційного відкликання Учасником проєкту, що був поданий першим.

Учасники Мистецького конкурсу гарантують, що ідеї та пропозиції, які вони подають для участі у Мистецькому конкурсі, є оригінальними та не порушують права та інтереси третіх осіб.

У Мистецькому конкурсі не можуть брати участь працівники АТ «НСТУ», їхні близькі родичі та всі особи, які пов’язані з організацією та проведенням Мистецького конкурсу.

Порядок організації і проведення Мистецького конкурсу

Мистецький конкурс проводиться шляхом оцінювання проєктів Учасників конкурсною комісією з метою визначення переможця Мистецького конкурсу, в порядку передбаченому Положенням про Мистецький конкурс на виробництво (часткове) проєкту «Позиція» для радіоканалу «Радіо «Промінь»  дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ» (Додаток № 3 до цього оголошення).

Мистецький конкурс складається з трьох етапів:
1) попередній відбір проєктів;
2) презентація проєктів;
3) визначення переможця.

За підсумками обговорення проєктів Конкурсна комісія приймає рішення шляхом голосування за кожен проєкт окремо про визначення переможця Мистецького конкурсу та публікує інформацію про результати Мистецького конкурсу на сайті АТ «НСТУ».

Для участі у Мистецькому конкурсі Учасники подають свої проєкти з усіма документами в електронному вигляді на електронну адресу радіоканалу «Радіо «Промінь»: ideapromin@nrcu.gov.ua, зазначивши в темі листа «Пропозиція для участі в Мистецькому конкурсі «Позиція».

         Телефони для довідок щодо умов та вимог цього Мистецького конкурсу:
          +380 50-330-83-34; (044) 239-60-40

         Контактна особа: Яковенко Максим.
         
        Період подання проєктів учасниками:
        з 11 березня  2021 року по 24 березня 2021 року  (14 календарних днів).

Додаток № 1 — ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ 
Додаток № 2 — ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ОБОВ'ЯЗКОВИХ ДЛЯ ПОДАННЯ 
Додаток № 3 — ПОЛОЖЕННЯ ПРО МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС 

* АТ «НСТУ» як організатор Мистецького конкурсу, уклавши відповідний договір із переможцем Мистецького конкурсу за результатами проведення відповідних процедур закупівель згідно із Законом України «Про публічні закупівлі», має право в будь-який час, за будь-яких обставин та незалежно від якості виконання своїх договірних зобов’язань переможцем Мистецького конкурсу зменшити кількість випусків та/або частково чи повністю відмовитися від послуг переможця Мистецького конкурсу, у межах чинного законодавства України змінивши умови укладеного договору або розірвавши договір.