Новини компанії

Серпень 22, 2020

Прем’єра нового сезону «Ідемо в музей» на UA: КУЛЬТУРА

У понеділок, 24 серпня, о 9:00 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА стартує програма «Ідемо в музей». Другий сезон відбудеться у всеукраїнському масштабі.

Читайте також: 5 причин дивитися «Музеї. Як це працює» на UA: КУЛЬТУРА

«Відтепер програма називатиметься «Ідемо в музей». Програма починалася як курс відеолекцій «Музеї. Як це працює» про те, чим живуть сучасні українські музеї та як функціонують музейні установи за кордоном. Утім, уже за перший сезон концепція змінилася. Також ми розширили свою географію: якщо попередній сезон в оновленому форматі розповідав про головні столичні музеї, то в другому Ольга Носко розкаже про найцікавіші музеї країни. Стартуватиме другий сезон із важливого івентного майданчика — Мистецького арсеналу», — розповів виконавчий продюсер UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін.

У новому сезоні програми «Музеї. Як це працює» змінюється не лише назва, а й охоплення. Глядачі матимуть унікальну можливість — побачити найцікавіші музеї різних міст країни. Ведуча Ольга Носко покаже на перший погляд уже відомі музейні установи під новим кутом зору, де кожен дізнається щось нове про експозицію. Разом із кураторами ведуча розкаже про найпотаємніші закутки музею і секретні дворики на їхній території.

Читайте також: Ведуча програми «Музеї. Як це працює» Ольга Носко: «Кожен музей — це калейдоскоп історій»

«В Україні величезна кількість цікавих музеїв з унікальними експозиціями. А в нашої аудиторії є запит побачити їх, залишаючись удома. Тож у другому сезоні нашого музейного проєкту ми їдемо й до обласних центрів, і до маленьких селищ, щоб показати багатство й цінність цих колекцій. Ми покажемо єдиний в Україні музей сучасного мистецтва, розкажемо, як львівське гетто перетворили на масштабний музей терору, і поспілкуємося з британськими митцями, які створювали свої роботи на резиденції в Україні. На вас чекають дванадцять захопливих подорожей українськими музеями та виставками», — зазначила креативна продюсерка телеканалу UA: КУЛЬТУРА Юлія Дичук.

У День Незалежності перший випуск буде присвячений загальнонаціональній тематиці — виставці в Мистецькому арсеналі «Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХІ століть». Як трансформувалася українська графіка та якими були взаємозв’язки різних поколінь художників — розповість ведуча Ольга Носко.

Після цього команда UA: КУЛЬТУРА вирушить до музеїв у різних містах країни.

Читайте також: «Велосипед «Україна» — фільм про маленький символ великої України», — режисерка Анна Єресько

Дивіться пізнавальну програму «Ідемо в музей» щосуботи о 9:10 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА.