Новини компанії

Травень 05, 2020

Суспільне запустило діджитал-платформу для людей з інвалідністю — «Разом»

Онлайн-платформа «Разом» є продовженням телевізійного проєкту «Разом», присвяченого життю людей з інвалідністю, який раніше виходив на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ. Платформа розпочала роботу 5 травня.

Платформа «Разом» — комунікативний майданчик для людей з інвалідністю. Кожен охочий зможе розповісти свою історію та отримати або запропонувати допомогу, яка пов’язана з різними аспектами життя людей з інвалідністю. Користувачі сервісу зможуть поспілкуватися з героями телевізійного проєкту, відкрити для себе паралімпійський спорт та об’єднатися для вирішення проблем і реалізації ідей.

Читайте також: Стартував новий проєкт «Суспільне спорт: на карантині»

Головна редакторка творчого об’єднання спортивних програм UA: ПЕРШИЙ Олена Кузнецова розповіла про місію нової платформи:

«Проєкт «Разом» — це спроба створити модель суспільства рівних можливостей для всіх людей, незалежно від їхнього фізичного стану. Через життєві історії людей з інвалідністю ми показали, що можна подолати внутрішні бар’єри, кинути виклик долі та самореалізуватися. Герої проєкту — спортсмени-паралімпійці, журналісти, художники й громадські діячі — власним прикладом демонструють, що кожен здатний побудувати успішну модель свого життя. Утім проблеми адаптації людей з інвалідністю в суспільстві та доступності простору досі нагальні. Тому продовженням телевізійного проєкту став однойменний сайт».

Герої телепроєкту «Разом» і лідери думок уже долучилися до реалізації онлайн-платформи. Телеведуча, чемпіонка світу 2014 року, призерка чемпіонатів світу та Європи з паракарате й громадська діячка Уляна Пчолкіна поділилася сподіваннями:

«Упевнена, що саме «Разом» створить класну платформу, аби ми могли комунікувати, видавати якісні продукти й допомагати порадою іншим. Дякую команді за ідею, бо мені вона справді резонує внутрішньо».

Платформа «Разом» має спеціальний функціонал для людей із порушеннями зору. Її зручність для користувачів протестував тренер з активної адаптації людей із порушеннями зору Ярослав Плюта

Під час підготовки до запуску творці консультувалися щодо доступності та дотримання прав людей з інвалідністю з директором ГО «Група активної реабілітації» Віталієм Пчолкіним і ГО «Боротьба за права». 

Інформацію на сайті оновлюватимуть щотижня. Також тут можна знайти відео телепроєкту та ексклюзивні матеріали, які не потрапили до ефіру.

Нагадаємо, програма «Спорт» виходить щотижня з понеділка по п’ятницю о 21:37 на суспільному каналі UA: ПЕРШИЙ.