Новини компанії

Липень 22, 2019

Усі філії Суспільного отримали нові логотипи UA: — приєдналися UA: КИЇВ, UA: ЗАПОРІЖЖЯ та UA: ХЕРСОН

В понеділок, 22 липня, член правління UA: Суспільне мовлення Микола Чернотицький оголосив про присвоєння логотипа UA: трьом філіям Суспільного — Київській, Запорізькій і Херсонській. Регіональні суспільні телеканали отримають назву UA: КИЇВ, UA: ЗАПОРІЖЖЯ та UA: ХЕРСОН відповідно.

Присвоєнням нових логотипів цим трьом філіям завершено перейменування регіональних мовників Суспільного з назв, що мали колишні обласні державні телерадіокомпанії. Логотип UA: є своєрідним знаком якості Суспільного. Філії отримують нові назви й фірмову графіку за результатами моніторингу ефірів, якщо програми всіх напрямів відповідають журналістським стандартам і цінностям Суспільного мовника.

"Регіональні філії Суспільного показали приклад якісної незалежної журналістики під час передвиборчої кампанії. Я вдячний усім командам, що в дуже короткі терміни змогли надати виборцям усю потрібну інформацію для свідомого вибору. Вітаю UA: КИЇВ, UA: ЗАПОРІЖЖЯ та UA: ХЕРСОН! Випробування виборами пройдено успішно”, — сказав Микола Чернотицький, член правління Суспільного, відповідальний за регіональний розвиток.

"Сказати, що ми (колектив тепер уже колишнього "Центрального каналу") дуже раді — нічого не сказати. Ми прагнули отримати лого UA: від самого початку реформування Суспільного. У нас цікавий "Ранок" і сильна "Тема дня". На початку року ми покращили й технічну якість: перейшли на мовлення у форматі 16:9. Завдяки гранту від Посольства США на регіональні неполітичні дебати — оновили декорації та модернізували техніку. Вибори у вигляді одразу двох важких завдань — забезпечення політичної агітації за кошти ЦВК, передбаченої законом, і додатково проєкт "Виборчий округ.Співбесіда" — стали викликом для всієї нашої не такої вже й численної команди, але ми провели їх гідно, тож нині тішимося визнанням якості своєї роботи", — розповів продюсер UA: КИЇВ Максим Кошелєв.

"Для нас отримання логотипа UA: — це насамперед візуалізація Суспільного мовника Запоріжжя як частини великої команди Суспільного України, — сказала Наталія Андрєєва, продюсерка UA: ЗАПОРІЖЖЯ. — Крім того, тепер, телефонуючи до організацій та установ, спікерам чи експертам, ми можемо прямо казати: "На зв’язку UA: ЗАПОРІЖЖЯ" — а не обласне телебачення чи обласне радіо, не колишнє державне — а сучасне Суспільне.  Ну й знов-таки, логотип UA: — це нове оформлення телеканалу, на яке ми давно чекали”.

"Ми радіємо, що нарешті й ми є повноцінними членами великої сім’ї Суспільного.  З одно боку, нам прикро, що логотип UA: Херсонська філія отримала однією з останніх. З іншого — ми ніколи не відчували себе останніми. Нам ніколи не давали поблажок, вимоги були такі самі, а може, навіть жорсткіші, ніж до тих філій, які фірмовий логотип мали. А це лише формувало наш характер і команду, якою я можу пишатися сьогодні. Завдяки цим людям змінюється ставлення до Суспільного, завдяки їм збільшується кількість його прихильників в соцмережах, а контент, який ми створюємо, стає дедалі якіснішим”, — поділився продюсер філії UA: ХЕРСОН Василь Середюк.

Нагадаємо, Суспільне мовлення об’єднує 2 національні (UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА) і 24 регіональні телеканали, 4 національні (UA: Українське радіо, UA: Радіо Культура, UA: Радіо Промінь, Всесвітня служба радіо "Україна") та 24 регіональні радіостанції.