Інформація про структуру, принципи формування та розмір оплати праці, винагороди, додаткового блага голови та членів правління АТ «НСТУ» за листопад 2023 року

Грудень 04, 2023

(ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»)

Розмір посадового окладу голови та членів правління АТ «НСТУ» встановлюється Наглядовою радою АТ «НСТУ» у відповідних контрактах. 

До структури оплати праці голови правління у листопаді 2023 року входять: заробітна плата по окладу, відрядження та надбавка за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці.

Загальний обсяг виплачених у листопаді коштів голові правління АТ «НСТУ» після оподаткування (податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) 18% та військовий збір (ВЗ) 1,5%) становив 234 824, 42 грн. 

До структури оплати праці у листопаді 2023 року п’яти членів правління входять: заробітна плата по окладу, відрядження, основна та додаткова відпустка.

Загальний обсяг виплачених у листопаді коштів членам правління АТ «НСТУ» за місцем роботи після оподаткування (податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) 18% та військовий збір (ВЗ) 1,5%) становив 827 872, 15 грн.