Вересень 01, 2023
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) оголошує мистецький конкурс на виробництво проєктів на умовах грантової угоди з метою реалізації договору про надання гранту «Медіа мають значення — ініціатива розвитку місцевого самоврядування та доброчесності» № 81297079 від 04.08.2023 р.
Предметом мистецького конкурсу є створення телевізійного циклу з чотирьох програм та восьми аудіоподкастів для діджитал-платформи. Проєкт про специфіку правосвідомості, прийнятті в українському суспільстві моделі ставлення до закону та його дотримання. Випуски мають розглядати конкретні життєві історії та аналізуватися юристами і правозахисниками відповідних галузей, дослідниками теми психології корупції — її причин/мотивів. А також давати глядачеві практичні рекомендації, як залишитися в правовому полі, якщо стикнувся із корупційними проявами. Тематично випуски можуть бути розділені на класичні корупційні сфери в уявленні українців (освіта, медицина, правоохоронні органи, влада, бізнес і т.д.) але не обмежуються ними. Структура телепрограми — вокс-популі на тему випуску, конкретна корупційна ситуація, ряд інтерв'ю із дослідниками теми. Аудіоподкаст не дублює телепроєкт, а розширює і доповнює його, є повноцінним аудіопродуктом.
Проєкт передбачає проведення фокус-групового дослідження (на умовах підряду з лімітом фінансування 60 000 грн) для вимірювання імпакту проєкту та складанням відповідного аналітичного висновку. Метою проведення відбору є визначення переможця мистецького конкурсу, з яким буде укладена угода на виробництво циклу телевізійних програм та аудіоподкастів під робочою назвою «Психологія корупції».
Вид Конкурсу — виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту).
Напрям Конкурсу — виробництво телевізійних програм, подкастів.
Категорія Конкурсу — 100% замовлення АТ «НСТУ».
Мова – українська.
Жанр – просвітницький.
Термін реалізації – 4 місяці.
Граничний ліміт фінансування проєкту сукупно становить 1 940 000,00 грн, з урахуванням всіх податків і зборів.
Умови оплати:
- 50% після підписання угоди – авансовий платіж;
- 30% після здачі всіх матеріалів та підписання акту;
- 20% після проходження аудиту всього проєкту.
Переможець мистецького конкурсу має забезпечити:
- назву проєкту;
- 4 телевізійні програми по 26 хвилин, з технічною адаптацією для YouTube;
- 4 анонси (по одному до кожної програми з циклу) для анонсування проєкту на діджитал-платформі;
- 4 анонси (по одному до кожної програми з циклу) для анонсування телевізійного показу;
- 4 кавери (по одному до кожної програми з циклу) для публікації на діджитал-платформі;
- 8 епізодів аудіоподкасту не менше 10 хвилин для діджитал-платформи;
- Загальний аудіотизер (хронометражем до 2-х хвилин) до циклу аудіоподкастів;
- 8 каверів (по одному до кожного епізоду аудіоподкасту) для публікації на діджитал-платформі;
- по 10 фото на кожну з тв-серій про перебіг реалізації проєкту (для анонсування на сайті Суспільного);
- проведення офлайн-презентацій проєкту.
Загальні конкурсні вимоги
Мистецький конкурс проводиться згідно з наказом від 23.08.2023 №763 «Про проведення дирекцією регіонального мовлення Мистецького конкурсу на виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) — телевізійної програми та подкасту «Психологія корупції».
Для участі в Конкурсі кандидати повинні в період з 01 по 20 вересня 2023 року (включно) заповнити форму реєстрації на участь у мистецькому конкурсі та подати такі документи:
- контактні дані кандидата;
- назва проєкту;
- стислий опис проєкту (до 10 речень);
- розгорнутий синопсис (тритмент та інформація про потенційних героїв);
- кошторис витрат з урахуванням всіх податків та зборів;
- план виробництва;
- продюсерське бачення, пропозиції щодо технології виробництва проєкту та пропозиції стосовно ключових осіб виробничої групи;
- режисерське бачення та художнє рішення;
- інші презентаційні матеріали (за наявності);
- скан-копії документів про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності кандидата;
- один з двох видів документів (згідно із Законом України «Про публічні закупівлі»):
1) скан-копії документів про підтвердження виконання аналогічного договору на створення аудіовізуального твору (копія договору, акту приймання-передачі, накладної, лист відгук тощо);
2) довідка, підписана керівником, про наявність у кандидата обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та довідка про наявність у кандидата працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Загальні конкурсні вимоги
Мистецький конкурс проводиться згідно з наказом від 23.08.2023 №763 «Про проведення дирекцією регіонального мовлення Мистецького конкурсу на виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) — циклу експлейнерів «Попередити корупцію просто» (далі — Конкурс) та відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів в АТ «НСТУ (https://corp.suspilne.media/document/1180)».
Кандидат має відповідати одному або декільком кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Подавати проєкти для участі в мистецькому конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь, а також фізичні особи-підприємці та фізичні особи, які не є громадянами Російської Федерації та Республіки Білорусь.
Всі майнові права на всі об’єкти інтелектуальної власності від авторів та правовласників, чиї твори увійдуть складовою частиною до майбутнього проєкту, мають бути передані АТ «НСТУ» (https://corp.suspilne.media/document/1180) для використання будь-яким не забороненим законодавством України способом протягом усього періоду дії авторського права на території всіх країн світу.
При підготовці пропозицій просимо звернути Кандидатам увагу на Редакційний статут АТ «НСТУ» в частині вимог до створення та поширення контенту.
Етапи Конкурсу
Конкурс відбуватиметься у два етапи:
І. Попередній відбір.
ІІ. Презентаційна сесія (пітчинг).
Проєкти оцінюватимуть за такими критеріями:
- драматургічна якість;
- творче бачення;
- виробниче бачення;
- відповідність вимогам каналу дистрибуції контенту та його конвергентність;
- відповідність кошторису витрат масштабу проєкту та терміни виробництва.
До уваги кандидатів / учасників Конкурсу!
- Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою.
- Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе учасник Конкурсу.
- Рішення АТ «НСТУ» про невідповідність умовам Конкурсу оскарженню не підлягає.
- Кожен учасник Конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують майнові права інтелектуальної власності.
- Учасник Конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку АТ «НСТУ» гарантує захист наданої інформації учасника Конкурсу.
- Ліцензійні договори з правовласниками будь-якого твору, що має бути включеним до конкурсного твору згідно з умовами договору з АТ «НСТУ»;
- Музичні довідки. За необхідності ліцензійні договори з виконавцями творів, виконання яких має бути включеним в склад конкурсного твору.
Переможець, за умови підписання договору з АТ «НСТУ», буде зобов’язаний наносити титри з урахуванням особистих немайнових прав авторів та виконавців творів.
Ваші запитання щодо умов проведення Конкурсу Ви можете надсилати на електронну адресу iryna.pervysheva@gmail.com.