Новини компанії

Червень 14, 2024

Суспільне в регіонах пропонує в оренду приміщення

Суспільне Мовлення пропонує в оренду об’єкти нерухомого майна у Кривому Розі, Миколаєві, Дніпрі, Житомирі, Полтаві, Кропивницькому, Одесі, Сумах та Ужгороді. 

Об'єкти різної площі та цільового призначення: під офісні, виробничі, складські, студійні приміщення, а також під студію звукозапису. 

Договори оренди нерухомого майна укладаються за результатами проведення електронних аукціонів через електронну торгову систему «ProZorrо.Продажі».  

Більше інформації можна дізнатися за телефонами відділу оренди: 

  • 38 (066) 471-19-17 
  • 38 (095) 450-06-29  

Або написавши на електрону пошту: 

Об’єкти нерухомого майна

 Кривий Ріг, вул. Юрія Сича, 2

Загальна вільна площа (м2): 300,90.

Технічні характеристики: вільні приміщення розташовані на першому та другому поверхах будівлі, яка оснащена всіма необхідними комунікаціями: електропостачання, водопостачання, теплопостачання. Технічний стан приміщень — задовільний. Територія охороняється. 

Цільове призначення: офісні, виробничі приміщення.

 Миколаїв, проспект Центральний, 24-Б

Загальна вільна площа (м2): 273,20

Технічні характеристики: вільні приміщення розташовані на другому поверсі будівлі, яка оснащена всіма необхідними комунікаціями. Технічний стан приміщень — задовільний. Територія охороняється. 

Цільове призначення: офісні приміщення.

 Дніпро, вул. Телевізійна, 3

Загальна вільна площа (м2): 1453,40 

Технічні характеристики: вільні приміщення, розташовані у двоповерховій будівлі. Наявне електропостачання, опалюється електричними котлами. Нерухоме майно потребує ремонту. Територія охороняється. Зручна транспортна розв’язка.

Цільове призначення: виробничі, офісно-складські приміщення. 

 Житомир, вул. Любарська, 1-А

Загальна вільна площа (м2): 239,0.

Технічні характеристики: вільні приміщення, розташовані на першому та другому поверхах будівлі, яка оснащена всіма необхідними комунікаціями: електропостачання, водопостачання, теплопостачання. Технічний стан приміщень — задовільний. Зручна транспортна розв’язка. 

Цільове призначення: офісні приміщення, студії звукозапису.  

 Житомир, вул. Театральна, 7

Загальна вільна площа (м2): 104,80.

Технічні характеристики: вільні приміщення, розташовані на другому та третьому поверхах будівлі, яка оснащена всіма необхідними комунікаціями: електропостачання, водопостачання, теплопостачання. Технічний стан приміщень — задовільний. Зручна транспортна розв’язка. 

Цільове призначення: офісні приміщення.

 Полтава, вул. Раїси Кириченко, 1

Загальна вільна площа (м2): 71,20.

Технічні характеристики: вільні приміщення, розташовані на першому поверсі будівлі, яка оснащена всіма необхідними комунікаціями: електропостачання, водопостачання, теплопостачання. Технічний стан приміщень — задовільний. Територія охороняється. Зручна транспортна розв’язка. 

Цільове призначення: офісні приміщення.

 Кропивницький, вул. Садова, 88

Загальна вільна площа (м2): 270,50.  

Технічні характеристики: вільні приміщення, розташовані на першому поверсі будівлі, яка оснащена всіма необхідними комунікаціями: електропостачання, теплопостачання. Технічний стан приміщень — задовільний. Територія охороняється. Зручна транспортна розв’язка. 

Цільове призначення: офісні, складські, виробничі, студійні приміщення.

 Одеса, вул. Фонтанська дорога, 3-А

Загальна вільна площа (м2): 588,70. 

Технічні характеристики: вільні приміщення, розташовані на першому, другому, третьому, четвертому, п’ятому поверхах будівлі, яка оснащена всіма необхідними комунікаціями: електропостачання, водопостачання, теплопостачання. Технічний стан приміщень — задовільний. Територія охороняється. Зручна транспортна розв’язка. 

Цільове призначення: офісні, складські, виробничі, студійні приміщення, танцювальні зали. 

 Суми, вул. Петропавлівська, 125

Загальна вільна площа (м2): 138,50. 

Технічні характеристики: вільні приміщення, розташовані на другому поверсі будівлі, яка оснащена всіма необхідними комунікаціями. Технічний стан приміщень — потребують ремонту.

Цільове призначення: офісні, складські, виробничі приміщення. 

 Ужгород, Київська набережна, 18 

Загальна вільна площа (м2): 201,00. 

Технічні характеристики: вільні приміщення, розташовані на другому та третьому поверхах будівлі, яка оснащена всіма необхідними комунікаціями. Технічний стан приміщень — задовільний. Територія охороняється. 

Цільове призначення: офісні приміщення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.