Новини компанії

Червень 07, 2024

Суспільне реалізувало понад 100 проявів інформаційної підтримки XII «Книжкового Арсеналу»

Суспільне Мовлення як генеральний медіапартнер XII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» реалізувало понад 100 проявів інформаційної підтримки. 

Впродовж чотирьох фестивальних днів на локації «Книжкового Арсеналу» працювали виїзні студії телеканалу Суспільне Культура, Радіо Культура, журналісти сайту Суспільне Культура, інформаційного проєкту «Суспільне. Студія» та диджитал-платформи Суспільного Мовлення. Вони здійснювали прямі включення, трансляції з фестивалю, готували публікації й запрошували організаторів та гостей фестивалю на студійні інтерв'ю. 

У межах цьогорічного «Книжкового Арсеналу» відбулося три події від Суспільного Мовлення.

31 травня на локації «Літературна сцена» — дискусія «Українське Радіо: 100 років спільної присутності». Послухати дискусію в записі можна тут.

31 травня на локації «Лекторій» відбувся спецпоказ другого епізоду документального циклу «Велика російська брехня. Література» та обговорення «Культурна апропріація: російська імперська традиція привласнення».

Читайте також: «Голоси фронтиру» на фестивалі «Книжковий Арсенал»

1 червня на стенді видавництва «АССА» відбулась автограф-сесія співавторки книжки «Хоробрі казки» — генеральної продюсерки цифрових платформ Суспільного Мовлення Вікторії Мурованої. У січні цього року в харківському видавництві «АССА» вийшов друком вже другий наклад цієї дитячої книжки за проєктом Суспільного Мовлення. 

Усім, хто не встиг потрапити на XII «Книжковий Арсенал», Суспільне пропонує переглянути й прослухати підбірки найцікавіших розмов та дискусій у записах.

У межах партнерства на ютуб-каналі Суспільне Культура, відбулась трансляція церемонії відкриття книжкового фестивалю. На цьому ж ютуб-каналі у вільному доступі плейлист 10 дискусій, чотири з яких транслювалися в ефірі телеканалу Суспільне Культура в записі. У програмі «Культурний інстинкт» на телеканалі Суспільне Культура вийшло два розгорнуті спеціальні інтерв'ю: 

  • розмова про очікування від фестивалю, зміни на книжковому ринку України й особисту історію відмови від російської літератури з кураторкою літературної програми, ведучою Радіо Культура, радіопродюсеркою та письменницею Оленою Гусейновою;
  • розмова про «межу» українців під час війни, культурну дипломатію України та «велику російську культуру» в Європі з кураторкою фокус-теми фестивалю, письменницею й журналісткою Тетяною Огарковою
  • ще одну розмову — з директоркою Мистецького Арсеналу Олесею Островською-Лютою за підсумками «Книжкового Арсеналу», можна буде послухати 9 червня.

Трансляція чотирьох подій Літературної сцени «Книжкового Арсеналу» відбулась в ефірі Радіо Культура. Також команда радійників підготувала два 50-хвилинних інтерв’ю у програмі «Час інтерв'ю», одну 40-хвилинну розмову у програмі «Модуль знань» та чотири розмови у програмі «Ранок культурної людини».

Команда сайту Суспільне Культура у розділі «Книжковий Арсенал» підготувала добірку публікацій-оглядів, рекомендацій та інтерв’ю з учасниками цьогорічного фестивалю.

Детальніше про програму подій цьогорічного фестивалю — за посиланням.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — щорічний проєкт Мистецького Арсеналу, заснований 2011 року. Це інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична та театральна сцени, порушуються й осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячу платформу «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Фото надані пресслужбою Мистецького Арсеналу, автори: Сергій Хандусенко, Валерія Ландар